breadcrumb

Pracovné pozície

Marketingový manažér

Máš chuť tvoriť a riadiť marketingové stratégie spoločnosti zamerané na podporu známej značky? Máš nápady? Budeme ich potrebovať pretaviť do rozvoja a riadenia značky na trhu. Si organizačný typ? Budeš mať na starosti mnohé marketingové podujatia a aktivity. Si SKÚSENÝ marketér, ktorý si sám ustriehne realizáciu kampaní, skoordinuje vstupy pre jednotlivé kampane v spolupráci s inými podpornými oddeleniami, plánuješ a kontroluješ budget.

Hľadáme:

Si silná, dynamická osobnosť, ktorá má rada výzvy a je schopná pracovať a rozhodovať samostatne. Si je vedomý/-á svojich kvalít a pridanej hodnoty pre spoločnosť. Máš tvorivú myseľ, zmysel pre detail a inovatívnosť. Máš odvahu ísť s kožou na trh a keď je to potrebné, prichádzaš aj s bláznivými nápadmi.

Budeš súčasťou Top manažmentu spoločnosti, pričom v tíme budete 4 manažéri, každý zodpovedný za konkrétny brand. Reportovať budeš Marketingovému riaditeľovi CZ/SK, aj Generálnemu riaditeľovi. Budeš úzko spolupracovať s Obchodným riaditeľom a celým obchodným tímom.

Buď pripravený na veľa cestovania, pár tvojich kolegov sedí v Bratislave, iní sedia v Ostrave, ale aj v Prahe. Stoličku budeš mať všade.

V úvode ti pomôžeme spoznať našu firmu a firemnú kultúru a nejaký čas sa ti budú venovať kolegovia.

Ponúkame ti služobné auto, ktoré môžeš používať aj na súkromné účely, notebook a mobilný telefón, 5 týždňov dovolenky, bonusy, ktoré môžeš zásadne ovplyvniť a tiež veľa spoločných tímových akcií do roka.

Ak si sa dočítal až sem, na to, aby sme sa zaoberali tvojou žiadosťou, je nevyhnutné zodpovedať nasledovné otázky:

Aká je tvoja osobná skúsenosť s ATL a BTL?

Aký brand ťa v poslednej dobe zaujal, vysvetli prečo?

Napíš nám jednu otázku, ktorá ťa zaujíma v súvislosti s touto pozíciou najviac. 

Na spracovanie Vášho životopisu potrebujeme nejaký čas. Každý životopis pozorne čítame a vyhodnocujeme.

Hneď ako posúdime ten Váš, spojíme sa s Vami (telefonicky, emailom), aby sme si dohodli ďalšie kroky.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

3000 - 3500Eur btt + bonusy

Area Sales Manager

Trúfneš si na toto?

Každý deň iné mesto v regióne, iné úlohy, ktoré treba riešiť, žonglovanie s časom, neustále premýšľanie, čo spraviť lepšie a inak. Viesť ľudí, sledovať ich pracovné zmluvy, bonusy, plánovať a kontrolovať plnenie budgetu predajní, neustále vyberať spolu s ľuďmi ten najvhodnejší tovar pre každú predajňu zvlášť. A do toho mať kopec pozitívnej energie, mať chuť a drive.

Máš to? Tak poď pracovať k nám.
Práca u nás si vyžaduje flexibilitu, spoľahlivosť, skúsenosti s vedením obchodu v pridelenom regióne a najmä s vedením ľudí. Práve ty sa postaráš o to, aby zákazníkov zaujali naše výklady a aby sa mali na čo pozerať, keď vstúpia do predajne. Tvojou úlohou bude operatívne zabezpečovanie chodu predajní  v Martine, Ružomberku, Liptovskom Mikuláši, Dolnom Kubíne a Námestove. Tiež si budeš pripravovať ročný budget a týždenné/denné predajné plány. Aby si mal na všetko dosť času, dostaneš od nás firemné auto, takisto aj mobil a notebook. Každý z tvojich obchodov má 5 zamestnancov, s ktorými budeš spolupracovať, viesť ich, dohliadať na ich prácu, mesačne prideľovať bonusy na základe plnenia plánov. Okrem toho budeš riešiť všetku ďalšiu operatívu okolo predajní tak, aby boli všetky predajne v dobrej kondícii.  Skúsenosti s textilom a módou sú pre nás výhodou.

 

Budeš sa zúčastňovať aj našich medzinárodných stretnutí, preto je podmienkou ovládať anglický jazyk. Ten využiješ aj na spoločných meetingoch.

Dáme ti 1000 – 1400 Eur.

Myslíme na ľudí a myslíme ekologicky. Zisk, ktorý vytvárame využívame na pomoc tam, kde ju treba najviac. Ak si aj ty zástancom tejto filozofie, pridaj sa k nám a pomôž nám robiť zo sveta lepšie miesto. ☺

Sme spoločnosť, ktorá má 500 predajní po celom svete. Na Slovensku je ich 24 s plánovanou expanziou.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

1000-1400

Konzultant - analytik pre dochádzku

Koho hľadáme:

Vyznáš sa v oblasti personalistiky a miezd, HR modulov alebo dochádzky? Rád analyzuješ a premýšľaš o tom, prečo veci fungujú? Stretol si sa už s SQL databázami? Máš rád komunikáciu a láka ťa projektový manažment? Tak hľadáme práve Teba na pozíciu konzultant – analytik.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude komunikácia. S kolegami a s klientmi. Ak budeme potrebovať informácie k tomu, aké zmeny treba implementovať, Ty budeš ten, kto to objasní zvyšku tímu. Vďaka Tvojej analýze a prezentácii sa zavedú zmeny. Tie, spolu s ostatnou potrebnou agendou zdokumentuješ. Niekedy pôjdeš aj na služobnú cestu, preto by si mal vedieť riadiť auto v mestách ale i po diaľnici.

Do nášho tímu chceme kolegu, ktorý dokáže využiť analýzy pre návrh riešení, nebojí sa zdvihnúť telefón a zavolať, kedykoľvek je to potrebné. Vie nájsť optimálne riešenie a dorozumie sa aj po anglicky.

Čo ponúkame?

Nie je to však jednostranná záležitosť. Sme radi keď sa naši ľudia posúvajú vpred a preto Ti dáme možnosť odborného vzdelávania. Aby to však nebolo len o učení, v našich vynovených priestoroch si môžeš oddýchnuť pri TV, alebo Xboxe 360. Ak si skôr fanúšik kníh, máme tu pre Teba široké spektrum literatúry. Myslíme aj na Tvoj pitný režim a s príspevkom na DDS tiež na Tvoju budúcnosť. Si skôr nočná sova? Nie je problém, u nás si čas nastavíš podľa seba a príležitostne môžeš pracovať aj z domu. A to už ani nehovoríme o našich nezabudnuteľných teambuildingoch.

Samozrejme, že okrem týchto benefitov Ťa oceníme aj finančne. Podľa Tvojich skúseností Ti dáme od 1100 Eur brutto a k tomu kvartálne odmeny.

Chceme Ťa na plný pracovný úväzok.

Kto sme?

Sme spoločnosť, ktorá už štvrťstoročie pôsobí na slovenskom trhu v oblasti vývoja, implementácie a podpory efektívnych IT a HR riešení. Podarilo sa nám nadobudnúť veľa skúseností a know-how, ktoré nám umožňuje napredovať. Spoločne s tým sa rozvíjame aj my a náš tím. Podporujeme odborný a osobnostný rast, sme pozitívne naladení a tešíme sa na to, že ťa spoznáme.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

1100

Obchodník- technický predaj- Bratislava

Kto sme?

Sme zahraničná  spoločnosť  poskytujúca riešenia pre priemyselné skladovanie , ktoré navrhujeme  zákazníkom na mieru . Využívame pritom špičkové technológie.  Našim produktom sú priemyselné riešenia budov a skladov, ktoré úspešne realizujeme okrem Slovenska vo viacerých krajinách sveta(Nemecko, Rusko, Fínsko a ďalšie).

Sídlime v Bratislavskom kraji.

Koho hľadáme?

Hľadáme šikovného  obchodníka do nášho úzkeho tímu, ktorý bude mať na starosti zákazníkov v regióne  Bratislava a vyťaží maximum z potenciálu, ktorý tento trh ponúka.

Základom je  konzultácia a následné  riešenie priamo šité  na mieru podľa daných potrieb klienta, samotný predaj je až finálna čerešnička na torte . Je preto veľmi dôležité, aby si bol technicky zdatný , pretože ide o oblasť skladových riešení (regály, konzoly, polo a plne automatizované systémy) a mal už s B2B predajom nejakú skúsenosť.

Chceme obchodníka, ktorý vie uchopiť projektový obchod správnym spôsobom -  vyjedná so zákazníkom nielen obchodnú zmluvu, ale aj vyhľadá potenciál a navrhne riešenia. Custom made solutions.

Dostaneš portfólio klientov, ktorých budeš rozvíjať  a zároveň si budeš všímať nové skladové priestory, ktoré sú potenciálom pre náš biznis. Mesačne navštíviš 30-40 zákazníkov.

Pravidelne sa  budeš zúčastňovať zahraničných školení a konferencií, preto je potrebná naozaj aktívna znalosť angličtiny. Môžeš sa teda rozvíjať a posúvať ďalej.

 

Čo ti ponúkame?

Pozíciu, pri ktorej môžeš naplno využiť svoj potenciál, obchodného ducha, ale aj strategické a technické myslenie. Priestor na realizáciu vlastných nápadov. Medzinárodné pracovné prostredie. Samozrejmosťou sú pracovné prostriedky – mobil, laptop, automobil, ktorý poskytujeme aj na súkromné účely.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Nastavovač vstrekolisov

Koho hľadáme?

Chceš pracovať v skutočne dobrej firme? Pridaj sa k nám. Do nášho tímu hľadáme ODBORNÍKA na nastavovanie a upravovanie vstrekovacích parametrov. Budeš pracovať so vstrekolisami značky ARGBUR a DEMAG, hýbať s parametrami podľa toho, aké faktory vstupujú do procesu (teplota, tlak, otrasy, vlhkosť,...). Chceme niekoho, kto už má predchádzajúcu skúsenosť s touto prácou v PLASTÁRSKEJ VÝROBE, pozná materiály a vie, ako fungujú a reagujú.

Osobnostne by si mal byť TÍMOVÝ HRÁČ, otvorený novým riešeniam a možnostiam s „CAN DO“ postojom.

Tvojou výhodou bude aj znalosť angličtiny (min. na úrovni čítania technickej dokumentácie) a CAD systému, nie je to však podmienka.

Čo ti ponúkame?

Máme výnimočnú kultúru. U nás môžeš rásť a posúvať sa, pretože kladieme vysoký dôraz na rozvoj potenciálu. Sme dobrý kolektív založený na medziľudských vzťahoch. Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali i z nej odchádzali. Okrem mesačnej mzdy ponúkame pre zamestnancov zaujímavé a netradičné aktivity, napr. vo forme raňajok, ku ktorým máš aj platenú 10 minútovú prestávku, aby si si ich mohol vychutnať.

V prípade, že si z iného regiónu, radi ti pomôžeme s relokáciou.

Kto sme?

Sme zahraničná spoločnosť, ktorá je lídrom vo vysoko výkonných ložiskových riešeniach. Sídlime v regióne Martin.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Realitný koncipient

Koho hľadáme?

Teba! Je nám jedno, koľko máš rokov a či si muž alebo žena. 

Hľadáme človeka, ktorý zaujme svojou charizmou a komunikáciou. Takého, ktorý je empatický a preto vie dobre porozumieť potrebám klienta.

Férového, ktorý si váži ľudí bez rozdielu a obchod chápe ako príležitosť na „win-win“ situáciu pre všetkých zúčastnených.

Vytrvalého a ľudského, ktorý vie, že pre rozvoj úspechu v obchodnej sfére je treba budovať pevné vzťahy s klientmi aj s kolegami.

Do nášho tímu radi privítame tých, ktorí CHCÚ, hľadajú riešenia a majú „ťah na bránku“.

Potrebujeme cítiť z teba život, nadšenie, drive , neutíchajúcu chuť dosahovať úspechy a zlepšovať sa.

A... Chceme ťa nadlho.

 Čo Ťa čaká?

Sloboda vo firemnej kultúre aj časovej flexibilite.  Práca na živnosť alebo mandátnu zmluvu.

Gro tvojej práce bude v teréne pri prehliadkach a predaj či prenájme bytov. Budeš mať však svoj pracovný priestor aj v kancelárii priamo v Žiline.

Na začiatku ti zveríme do rúk zákazky, na ktorých sa naučíš všetko podstatné. Popri nich budeš postupne budovať portfólio klientov a hľadať svoje vlastné príležitosti na obchod.

Komunikácia, samostatnosť a zodpovednosť za svoje výsledky.

Len tvoje vlastné nadšenie a snaha ohraničujú to, na akých veľkých projektoch budeš pracovať a koľko budeš zarábať.

Čo ponúkame?

  • Dynamickú prácu, v ktorej budeš sám sebe pánom.
  • Len tvoje vlastné nadšenie a snaha ohraničujú to, na akých veľkých projektoch budeš pracovať a koľko budeš zarábať.
  • Kompletné zaučenie. K tvojmu drive a nadšeniu odovzdáme vedomosti získané rokmi praxe.
  • Možnosť rásť ako človek aj ako profesionál. Rozvinutie komunikačných a obchodníckych zručností v kombinácii s prehľadom na finančnom trhu je cenné a otvára mnohé dvere.
  • Systém odmeňovania bude podrobnejšie vysvetlený na osobnom pohovore.
  • Plat: priame odmeny z predaja.

Kto sme?

Sme slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na realitnom trhu na Slovensku aj v zahraničí. Ako firma stále rastieme a napredujeme, realizujeme nové projekty. A to nielen tie, ktoré sú zamerané na biznis. Budujeme presah medzi obchodom a službou ľuďom a celej spoločnosti, preto vzdelávame, motivujeme a šírime osvetu.

Férovosť, čestnosť a etika u nás nie sú len frázou, ale základom našej každodennej práce.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Hlavný účtovník

Koho hľadáme?

Je nám jedno, či si muž, alebo žena . Hľadáme účtovníka, ktorého táto oblasť baví a vie nadchnúť.
Človeka, ktorý má účtovníctvo vryté pod kožou a trúfne si zastrešiť finančné oddelenie o troch ľuďoch.
Ideálne je, ak máš skúsenosti z výrobnej spoločnosti – nebude ti totiž cudzie skladové hospodárstvo , fungovanie skladov a rozpracovanie výroby. Ak máš skúsenosti s auditom, ale nezažil si výrobu , môžeš byť aj ty vhodný kandidát.
Budeš mať vo svojej kompetencii faktúry, bankové účty, audítorstvo, komunikáciu s inštitúciami a celkovo zabezpečovanie toho, aby účtovníctvo bolo v poriadku a odzrkadľovalo realitu. Nemala by ti byť cudzia ani daňová problematika.

Hľadáme detailistu, ktorý sa vie „hrabať „ v číslach a rád prichádza na koreň veci. ( neunikne ti ani 20 centov, ktoré nesedia v účte :))
Tímového hráča, ktorý rovnako ako my oceňuje otvorenú komunikáciu, to je pre nás alfa a omega.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. 1400 eur btto( môže byť aj vyššia) + variabilná zložka - závisí od skúseností kandidáta

Zamestnanecké výhody, benefity

Kompetencie, ale aj zodpovednosť; podporu a dôveru a s ňou aj očakávania.
Rýchly schvaľovací proces, môžeš zmysluplne pristupovať k pracovným požiadavkám. Nie sme korporát :)
Možnosť meniť veci. Sme pomerne mladý a progresívny kolektív. Rastieme a nechávame ľudí rásť.

K základnej mzde ponúkame motivujúcu variabilnú zložku.

Informácie o výberovom konaní

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Sme spoločnosť so slovenským kapitálom a tradíciou vyše 60 rokov. Vyrábame. Nie sme automotive. Sídlime na Orave.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Skúsenosti, znalosti a prax z oblasti účtovníctva – aspoň 3 roky
Analytické myslenie a cit pre detail
Zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

1400 Eur btto + variabilná zložka

Obchodník v Prahe

Chceš byť prvý pri tom a máš guráž pustiť sa do vybudovania českej pobočky v Prahe? Lebo ak áno, tak nasledovná ponuka je pre teba ako stvorená (čítaj ďalej):

 

Hľadáme makača, ktorý začne v Prahe a jej okolí budovať firmu od jej úplného začiatku. Niekoho, kto sa nezľakne dennej operatívy, komu ide obchod (či už ako nákupca alebo obchodník), niekto, kto hravo zvláda akvizície a dobre sa orientuje v oblasti prenájmu či servisovania tlačiarní (väčších či menších) alebo i v oblasti hardvéru IT.

 

Ešte sme ťa neodradili? Tak čítaj ďalej:

Táto ponuka nie je pre každého. Ako to býva pri každom začiatku, všetko si budeš musieť vyšľapať sám: zistiť, vybaviť i zabezpečiť. Od nových kontakov, cez logistiku, spôsob, akým to začneš všetko dávať dokopy. Na začiatku sa ti budú venovať samozrejme kolegovia zo Slovenska, s ktorými stráviš potrebný čas na to, aby si spoznal celú firmu i tím (mimochodom, tím je veľmi príjemný, všetko je postavené na otvorenosti a férovosti- žiadna kontrola GPS tu nehrozí, keď si treba vyrozprávať veci, tak sa tak deje. Sami kolegovia si vyberajú miesto na teambuildingy mimo SK. Vozia sa na Kodiakoch a mobily majú vyššej triedy).

 

Koho hľadáme? 

 

Vieme, že ideálneho kandidáta nájsť je náročné. My však veríme, že sa k jednému z vás táto ponuka dostane. A že budeš plynule rozprávať česky, že si férový, čestný a otvorený človek, ktorý sa chce vo svojej kariére posunúť. Pretože toto je práve tá príležitosť stať sa riaditeľom českej pobočky, vybudovať menší tím ľudí v CZ a možno sa stať i spoločníkom firmy v Čechách. Nebudeme ťa kontrolovať, nebudeme po tebe chcieť desiatky reportov.

Budeme však chcieť, aby si mal skúsenosti, obchodníckeho ducha, ideálne kontakty na trhu, aby si veril značke, ktorú ponúkaš, a kvalita a s ňou spojené aj fantastické služby zákazníkom sú to, čo ťa ženie vpred.

 

 

 

Ponúkaná mzda:

 

100 000 CZK- základná zložka mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta+ variabilná zložka sa bude pohybovať okolo 30 000 CZK a bude závisieť od podielu na marži.

 

Čo ponúkame?

 

Ponúkame prácu v dynamickom prostredí, ktoré je založené na partnerských a priateľských vzťahoch.

Slobodu v práci.

Kompetencie a zodpovednosť.

Možnosť profesijného rastu až do pozície riaditeľa pobočky v CZ.

Tiež služobné vozidlo určené aj na súkromné účely (všetku naftu za teba uhradíme).

Mobilný telefón vyššej triedy.

Stravné vo výške 150EUR ( približne 3800CZK).

 

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj: 

 

Zuzana Száraz

+421 911 281 110

z.szaraz@ynak.sk

banner karty

Vyskúšaj našich 36 kariet

… a priprav sa lepšie na pracovný pohovor

banner zmena

Túžiš po zmene či novej výzve?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet