breadcrumb

Pracovné pozície

Finančný manažér

Koho hľadáme ?

Človeka, ktorý má skúsenosť v oblasti kontrolingu vo výrobnom závode. Táto skúsenosť ti pomôže lepšie pochopiť procesy v našom výrobnom prostredí. Chceme niekoho, kto sa pozerá na kontrolingovú problematiku a na fungovanie závodu z vtáčej perspektívy, kto chce robiť v zdravom finančnom prostredí, kto rozmýšľa LEAN, ktorého naplánovaný budget výsledok bude čitateľný, neprestrielný a bude inline s auditmi. Keďže sme zahraničný výrobný korporát, znalosť anglického a znalosť IFRS je nevyhnutnosť.

Čo budeš robiť ?

  • Koordinovať, organizovať a zodpovedať za účtovnícke a finančné fungovanie výrobného závodu
  • Zodpovedať a riadiť prípravu rozpočtu a finančných výhľadov, analyzovať a reportovať odchýlky, schvaľovať náklady v súlade s rozpočtom
  • Stanovovať a rozvíjať interné pravidlá týkajúce sa účtovníctva a financií nášho závodu a dbať o to, aby boli v súlade so zákonom
  • Porovnávať výsledky s operatívnymi plánmi a reportovať výsledky v rámci závodu, aj v rámci korporátu
  • Podielať sa na tvorbe ceny konkrétneho výrobku
  • Zodpovedať a zabezpečovať kontakt s externými stranami - audítori, daňový úrad, banky a iné, ktoré požadujú finančné dáta
  • Samozrejme nezabúdame ani na reporty, KPI ukazovatele, analýzy.
  • Komunikácia bude prebiehať naprieč celým závodom, reportovať budeš riaditeľovi závodu, ale aj svojmu metodickému šéfovi v rámci korporátu
  • Budeš riadiť menší tím v rámci oddelenia

Čo za to dostaneš ?

Mzda: od 2500 Eur fix btt. - v závislosti od skúseností

Budeš súčasťou dynamického kolektívu, s ktorým v prípade pozitívneho "naladenia" vieš dokázať "veľké veci"

Za tvoju prácu dostaneš adekvátne finančné ohodnotenie, plus niečo navyše (13ty plat)

Nehráme sa na prácu od - do, dôležitý je pre nás výsledok

K pozícii NIE JE služobný automobil

Informácie o výberovom konaní :

Každej reakcii venujeme dostatočnú pozornosť a veľmi si preto vážime, keď objektívne zhodnotíš svoje doterajšie skúsenosti a predpoklady na danú pozíciu. Týmto nám pomôžeš venovať sa relevantným uchádzačom a šetríš náš čas. Ceníme si to.

Výber prebieha prostredníctvom našej personálnej agentúry, preto je nevyhnutné prísť na prvé osobné stretnutie k nám do Žiliny. Druhé kolo výberu bude priamo u klienta vo výrobnom závode.

Našim klientom je zahraničná výrobná spoločnosť strednej veľkosti. Vyrábajú komponenty pre automobilový a ostatný priemysel.

Osobnostné predpoklady a zručnosti :

Hľadáme komunikačne zdatného odborníka, ktorý dokáže výsledky nášho závodu správne odprezentovať a v prípade nutnosti použiť aj silné argumenty

Vieš nachádzať súvislosti a navrhovať riešenia

Logické myslenie a sedliacky rozum by ti nemali robiť problém

Kontakt: 

v.gjablova@ynak.sk

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Vladimíra Gjablová
+421 918 378 082
v.gjablova@ynak.sk

2500 Eur fix btt v závislosti od skúseností

Office asistant v Bratislave

Koho hľadáme?

Hľadáme k sebe najdôležitejšiu osobu na svete! Príjemnú, s kultivovaným prejavom, bystrú a šikovnú, so zmyslom pre detail, ktorá má vzťah k ľuďom i k administratíve, má rada poriadok a vie si sama zorganizovať svoju prácu. Hľadáme osôbku „do voza i do koča“, ktorá si vie poradiť v každej situácii, je spoľahlivá a hravo zvládne niekoľko činností naraz. A pri tom všetkom jej ostane aj čas na úsmev a prívetivé slovo pre návštevy i kolegov.

Aby si bol/-a úspešná/-ý na tejto pozícii, mal/-a by si:

-   ovládať bežnú prácu s PC (budeš často písať emaily, pracovať s Wordom i Excelom- napríklad pri evidencii dochádzky),

-   ovládať výborne slovenský jazyk a vedieť pekne formulovať obsah písaného slova

-   vedieť si sama zorganizovať jednotlivé činnosti na recepcii a vedieť rýchlo reagovať na požiadavky kolegov (chýbajúci papier v tlačiarni, rozliata káva v kuchynke, prichádzajúci zákazník a zvoniaci telefón na recepcii, k tomu kolega, ktorý mal škodovú udalosť na aute)

-   mať reprezentatívne vystupovanie a prozákaznícku orientáciu

-   mať nastavenú myseľ na to, ako sa veci dajú urobiť a nie hľadať dôvody, prečo to nejde

-   ovládať anglický jazyk na takej úrovni, aby si vedel/-la preposlať email konkrétnemu kolegovi podľa jeho obsahu, alebo privítať zahraničnú návštevu a zabezpečiť všetko okolo nej – odborne je to B1 :-)

Čo budeš robiť?

Na recepcii budete dve kolegyne a spolu budete zodpovedať za celý chod recepcie, čo zahŕňa najmä: vítanie a usádzanie návštev (denne nám chodia 2-3 návštevy), sledovanie stavu zásob a objednávanie kancelárskych a hygienických potrieb a zabezpečovať pitný režim pre všetkých kolegov.

Budeš sa tiež starať o občerstvenie a o kuchynky (máme 2). Budeš mať na starosti naše služobné vozidlá, najmä viesť ich evidenciu, objednávať ich na servis a sezónne prezúvanie a tiež budeš riesiť škodové udalosti.  Tiež ťa neminú vybavovačky na rôznych úradoch (notár, prekladateľská agentúra, pošta, sociálna poisťovňa a mnohé ďalšie), ale aj denno-denná administratíva okolo evidencie došlej a odoslanej pošty.

A tu to zďaleka nekončí. Keďže budeš mať najlepší prehľad o všetkom, čo sa u nás v office deje, budú sa na teba obracať tvoji kolegovia s rôznymi požiadavkami a prosbami???? .

Tvojou nadriadenou bude Office manažérka Mirka. V celom office je dokopy 18 kolegov, o komfort ktorých sa budeš starať. Tvoja pracovná doba bude od 8.00 hod. do 16.30 hod. v bežný pracovný týždeň od pondelka do piatka.

Čo ti ponúkame?

Záleží nám, aby si sa u nás cítil/-a čo najlepšie, usilujeme sa o príjemnú firemnú kultúru, ktorú tvoria prevažne mladí ľudia. Radi chodíme na rôzne teambuildingové aktivity a tiež dostávame priestor na relax a oddych. Okrem toho ťa milo prekvapí náš ďalší sociálny program. Ak sa dostaneš do nepohody a skočí na teba chrípka, ponúkame 5 dní voľna počas choroby. A ako sa už patrí, ponúkame ti služobný telefón a notebook, aby sa ti lepšie pracovalo. Tvoja mzda bude 850€/ brutto.

Ak si sa dočítal/-a až sem, na to, aby sme sa zaoberali tvojou žiadosťou, je nevyhnutné poslať okrem tvojho životopisu aj odpoveď na nasledovné otázky:

Uveď dôvody, čím ťa táto pracovná ponuka zaujala?

Napíš, aké zručnosti podľa teba má mať  „Recepčná, ktorá je pýchou firmy “.

 

Pre koho obsadzujeme?

Sme vedúcou spoločnosťou na Slovensku v oblasti komplexnosti služieb potrebných pri uvádzaní nových liekov do klinickej praxe a ich sprístupňovaní pacientom. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a v priebehu niekoľkých rokov sa stala garanciou odbornosti a profesionality. Ponúkame služby v oblasti registrácie, cenotvorby, farmakoekonomiky a kategorizácie liekov. Pomáhame našim klientom pri uvádzaní nových liekov na slovenský farmaceutický trh a následne pri udržaní ich kompetitívnej ceny a úhrady.  Zabezpečujeme všetky súvisiace činnosti, ktoré si vyžaduje platná legislatíva v oblasti liekovej politiky.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Zuzana Száraz 
+421 911 281 110
z.szaraz@ynak.sk

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

850 EUR brutto mesačne
banner karty

Vyskúšaj našich 36 kariet

… a priprav sa lepšie na pracovný pohovor

banner zmena

Túžiš po zmene či novej výzve?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet