breadcrumb

Pracovné pozície

Manažér kvality

Koho hľadáme?

Pre nášho klienta v Čadci, s dlhoročnou tradíciou, ktorý sa špecializuje na výrobu komponentov pre automobilový priemysel svetových značiek hľadáme:

SKÚSENÉHO MANAŽÉRA KVALITY, človeka, ktorý je prirodzeným LÍDROM a silným KOMUNIKÁTOROM. Hľadáme človeka, ktorý bude príkladne viesť svoj tím ľudí na oddelení kvality (11 ľudí - inžinierov kvality a kontrolórov kvality), budeš im pozorne načúvať, usmerňovať, rozvíjať, hodnotiť a poskytovať im dôvernú atmosféru s férovou spätnou väzbou.

Ideálne je, ak máš VŠ vzdelanie (strojárstvo, manažment kvality, metrológia, materiálové inžinierstvo /VŠ II. stupňa (riadenie kvality, metrológia) a tiež minimálne 3-ročné skúsenosti na tejto alebo podobnej pozícii.

Chceme, aby si mal v sebe prirodzený drive, ktorý ťa ženie vpred, rád sa pýtaš a si schopný PREVZIAŤ ZODPOVEDNOSŤ za svoje rozhodnutia.
Hľadáme AKTÍVNEHO človeka, ktorý má „CAN DO“ postoj a neustále prináša návrhy, ako veci posunúť vpred.

Tiež je dôležité, aby si mal ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni (B2).
Zaujala ťa ponuka? Čítaj ďalej.

 

Čo budeš robiť

Budeš pracovať samostatne, ale zároveň v rámci jedného tímu .Tvojou úlohou bude komunikovať so zákazníkmi, dodávateľmi a riešenie ich a našich požiadaviek , preto by si mal ovládať nástroje ako 8D, Ishikawa diagram, 5S, Six Sigma, APQP, PPAP MSA, SPC, FMEA, VDA, ISO 9001, ISO/TS 16 949 a so systémom environmentálneho manažérstva podľa noriem SEM ISO 14001.

Firma má primárne zahraničných zákazníkov a komunikácia prebieha hlavne mailom a cez videohovory v angličtine.
Budeš riadiť vstupnú, výrobnú, výstupnú kontrolu i metrológiu

Budeš pripravovať a podporovať zákaznícke aj dodávateľské audity, analyzovať a riešiť problémy vo výrobe. Vystupuješ aj ako predstaviteľ zákazníka pre konkrétne projekty.
Budeš školiť kontrolórov kvality a výrobných operátorov.

Vypomáhaš pri transferových projektoch, tvoríš plány testov v predvýrobnej a výrobnej fáze projektu. Chceme, aby si bol aktívnym členom celého tímu ľudí, prepájal informácie, vyhodnocoval ich. Bol „pojítkom“ medzi jednotlivými oddeleniami.

Budeš reportovať Generálnemu riaditeľovi spoločnosti.

Ak si sa dostal až sem, radi budeme o tebe počuť.

 

Čo ti ponúkame?

Čo ponúkame?
Ponúkame prácu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.
Mzda od 3000 Eur mesačne.
Prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe.

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

3000 Eur brutto

Technológ v strojárskej výrobe

Koho hľadáme?

Pre nášho klienta, neďaleko Martina, hľadáme človeka so skúsenosťami v strojárstve.

Hľadáme človeka, ktorý má technické vedomosti z oblasti technológie tvárnenia, vytvárania technických postupov, navrhovania náradia.

Musíš sa nielen vyznať, ale mať túto pozíciu už zažitú a odskúšanú. Skrátka mať jasno v tom, o čom to celé je.

Keďže je to práca v oblasti strojárstva, potrebujeme, aby si vedel pracovať presne a rozmýšľať technicky.

S kolegami a ostatnými oddeleniami komunikuješ jasne. Všetci ste odborníci a vzájomne sa viete doplniť s tým rozdielom, že ty máš komplexný prehľad.  

Chceš byť súčasťou rozbiehania nových projektov a nabaliť na existujúce skúsenosti a zručnosti niečo nové? Máš anglický jazyk aspoň na úrovni B1? Čítaj ďalej.

 

Čo budeš robiť?

Tvojou hlavnou úlohou bude navrhovať nástroje, prípravky a meradlá pre výrobu. Poznáš technológiu tvárnenia a zakružovania.

Budeš pracovať v programe na technické kreslenie – systém CAD.

Budeš koordinovať a zúčastňovať sa zavádzania a overovania nových výrobkov a technológií. Budeš neoddeliteľnou súčasťou nových projektov.

Ako to už býva, nič nejde ľahko navždy. V takýchto prípadoch budeš komunikovať aj s inými oddeleniami. Pri operatívnych problémoch, budeš výrobe poskytovať technickú podporu na dennej báze.

Budeš sa podieľať na zlepšovaní v procese výroby, bezpečnosti a ochrany životného prostredia.

Keďže máš naozaj komplexný prehľad, poskytuješ i technickú podporu a informácie pre potreby vytvárania cenových kalkulácií a prezentácií manažmentu.

Kto je ideálny kandidát? Ak máš skúsenosti ako nástrojár, ak máš celkové skúsenosti a prehľad v strojárskom odvetví.

Anglický jazyk na úrovni B1 – t.j .minimálne na úrovni mailovej komunikácie a čítania technickej dokumentácie.

 

Chceš sa stať členom tímu medzinárodnej spoločnosti? Radi budeme o tebe počuť.

 

Čo ponúkame?

Práca na trvalý pracovný pomer v zabehnutej medzinárodnej firme s dlhou tradíciou na trhu, so stabilnou klientelou a dobrým kolektívom. Neustále pracujeme na nových projektoch, máme dobré meno u zákazníkov a stále napredujeme. Taktiež sociálny program a ďalšie benefity.

Ponúkaný plat je od 1500 Eur, v závislosti od tvojich skúseností + 13. a 14. plat.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Od 1500 Eur brutto + 13. a 14. plat

BOZP ľudskou rečou

Koho hľadáme?

Pre nášho zahraničného klienta, v okolí Žiliny, hľadáme skúseného človeka s manažérskymi i technickými skúsenosťami v oblasti EHS, BOZP, OPP a PO.

Hľadáme technicky, logicky, a prakticky rozmýšľajúceho človeka, ktorý hľadá možnosti a riešenia. Človeka s otvorenou mysľou, ktorý vidí a vníma súvislosti.

Ak máš skúsenosti v oblasti BOZP z chemickej výroby, posudzovaním rizík a k tomu hovoríš aj po anglicky, určite ťa chceme vidieť J

Radi by sme našli kandidáta, ktorý nečaká na príkazy, ale vie fungovať samostatne, vážne rozhodnutia komunikuje a problémy dokáže predvídať. Pri práci s ľuďmi vie byť trpezlivý a zároveň dôsledný.

A kto je vhodný kandidát ?

Kandidát, ktorý BOZP „žije“ (bavíme sa naozaj o komplexnej znalosti), dokáže  aj zložité technické veci odkomunikovať „ľudsky“ ,má skúsenosti z chemickej výroby a hovorí po anglicky.

Hľadáme človeka na TPP nie externého. Dôvod je jasný – potrebujeme ťa celého na plný pracovný i mentálny úväzok ????. Firmu potrebuješ poznať a to sa dá jedine tak, že si v nej intenzívne a nie len občas.

 

Čo budeš robiť?

 Anglický jazyk na úrovni B2 je MUST, pretože tvoj nadriadený bude zahraničný člen manažmentu. Budeš súčasťou rôznych meetingov. Záleží od tvojej seniority, no buď budeš súčasťou manažmentu hneď od začiatku, alebo časom po zapracovaní. A čo ešte budeš robiť?

 • Spolupracuješ pri budovaní, dokumentovaní, udržiavaní, neustálom zlepšovaní systému manažérstva BOZP a OŽP
 • Vykonávaš kontroly dodržiavania bezpečnostných predpisov na pracovisku
 • Navrhuješ opatrenia smerujúce k odstráneniu zistených nedostatkov
 • Vykonávaš analýzy rizík pracovných pozícií ako aj analýzy a dôkladné vyšetrovanie úrazov, skoro úrazov a príležitostí na zlepšenie
 • Podieľaš sa na vykonávaní vstupných a periodických školení BOZP a OPP
 • Zabezpečuješ zvyšovanie povedomia zamestnancov o BOZP a OŽP
 • Vykonávaš kontroly a audity BOZP, OPP, OŽP v spolupráci s vedúcimi zamestnancami
 • Podľa potreby riadiš riešiteľské tímy a projekty so zameraním na BOZP a OŽP

 

Vysokoškolské vzdelanie v oblasti BOZP alebo úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou a aspoň 3 ročné skúsenosti v oblasti BOZP.

Čo ponúkame?

Práca na trvalý pracovný pomer v zabehnutej zahraničnej firme, so stabilnou klientelou. Platové podmienky od 2000 Eur brutto, závisí od tvojich doterajších skúseností a schopnosťou splniť nami požadované kritériá

Ak ťa ponuka zaujala, odpovedz nám na nasledujúce otázky. Odpovedaj spontánne a čo najrýchlejšie. Čo ti prvé napadne. Tešíme sa na zaujímavé odpovede.

 1. Čo pre teba znamená BOZP?
 2. V oblasti BOZP – čo je tvoja úplne top oblasť, ktorá s tebou rezonuje a vieš sa jej venovať tak dlho, že zabúdaš na čas.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Od 2000 Eur - závisí od tvojich skúseností

Servisný technik s logickým myslením

Koho hľadáme?

 

Pre strednú spoločnosť  (do 100 zamestnancov), venujúcej sa výrobe tepelnej techniky, ktorá sa nachádza cca 20 km od mesta Žilina, hľadáme človeka s technickým a logickým myslením.

Človeka, ktorý sa vyzná v oblasti elektrotechniky a má dobré komunikačné a pro zákaznícke zručnosti. Zanietenca, ktorý opraví, pomôže, usmerní a popri tom je ešte aj kamarát s PC.

Ideálne je, ak máš skúsenosti z nasledujúcich odvetví: strojárstvo, tepelné technológie, zákaznícky servis, elektrotechnika, elektroinštalácia, práca v systéme spoločnosti. Taktiež by si mal byť fanúšikom neustáleho vzdelávania a chuti učiť sa.

Hľadáme parťáka k seniornému servisnému technikovi. Tímového hráča, ktorý rozumie, aké dôležité je komunikovať, pýtať sa, nachádzať súvislosti a mať zodpovedný prístup.

Ďalším plusom bude, ak máš vyhlášku §21 (z času na čas urobíš zásah do zariadení a na to budeš potrebovať oprávnenie)

Ak nie si držiteľom vyhlášky a nie si ani senior, ale máš skúsenosti, čítaj ďalej. V spoločnosti radi uvítame aj šikovného absolventa, juniorného človeka, ktorý je hladný po informáciách a chce sa posúvať. Poznáš to, kde je vôľa, tam je cesta.

Tiež chceme, aby si bol komunikatívny resp., aby si bol schopný jasne komunikovať inštrukcie ľuďom, ktorí ti zavolajú a požiadajú ťa o radu.  O všetkom budeš viesť záznamy do systému, ktorý v spoločnosti používame (bavíme sa o SAPe).

A ak sa pozeráš na veci „ako sa dajú robiť“ a máš ambície vyrásť do pozície aj vyššie, budeš patriť medzi horúcich kandidátov.

 

Čo budeš u nás robiť?

 

Príjem servisu – prijatie poruchy, reklamácie
Komunikácia so zákazníkmi a servisnými organizáciami – telefonicky i mailom ale i osobne

Keďže sa jedná o prácu so zákazníkmi, je fajn, ak je trpezlivosť tvoja vlastnosť

Poskytovať jednoduché a jasné telefonické inštrukcie, skrátka navedieš povereného človeka tak, aby bol schopný opraviť poruchu k spokojnosti zákazníka


Technická podpora a poradenstvo servisu
Vybavovanie reklamácií a podnetov od zákazníkov

Keď dozrie čas, budeš pomáhať pri preškoľovaní personálu

Málo časté výjazdy z firmy – max jednodňové – toto je ale len z času na čas

 

Čo ponúkame?

 

Ponúkame Ti stabilitu, veselý a súdržný kolektív.

Možnosť sa časom kariérne vypracovať na vyššiu pozíciu.

13.plat.

Každoročné prehodnocovanie miezd

Pracovný pomer na TPP

Skvelo zvládnutý adaptačný proces – nebudeš hodený do vody

Sociálny program spoločnosti

Polročný dochádzkový bonus

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

od 1100 EUR + variab. zložka mzdy a ďalšie bonusy

Technicko – výrobný manažér

Koho hľadáme?

Pre nášho klienta v širšom okolí Žiliny, s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá výrobou výkovkov pre aplikácie v automobilovom, železničnom, ložiskovom priemysle hľadáme:

SKÚSENÉHO MANAŽÉRA, človeka, ktorý je prirodzeným LÍDROM a silným KOMUNIKÁTOROM.

Hľadáme človeka, ktorý bude príkladne viesť svoj tím ľudí. Bude viesť cca 10 – 12 pracovníkov, bude im pozorne načúvať, usmerňovať, rozvíjať, hodnotiť a poskytovať im dôvernú atmosféru s férovou spätnou väzbou.

Ideálne je, ak máš VŠ vzdelanie (strojárstvo, manažment kvality, technológia výroby) a tiež minimálne 2-3-ročné skúsenosti. Znalosť metód Lean production a systémov manažérstva kvality.

Nemusíš byť vo všetkom úplne „profi“. Mal by si mať však schopnosť vedieť si predstaviť oblasť výroby a technológie v celej jej komplexnosti a nadväznosti na ďalší výrobný proces.

Chceme, aby si mal v sebe vnútornú silu, ktorá ťa ženie vpred, rád sa pýtaš, iniciatívne tvoríš  a si schopný PREVZIAŤ ZODPOVEDNOSŤ za svoje rozhodnutia.


Hľadáme AKTÍVNEHO človeka, ktorý má „CAN DO“ postoj a neustále prináša návrhy, ako veci posunúť vpred.

Tiež je dôležité, aby si mal ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni (B2).

Čo budeš robiť

 • Riadiť organizačne aj metodicky kolektív podriadených zamestnancov
 • Riadiť a podieľať sa na príprave a zavádzaní inovovaných a  nových metód  v oblasti technológie výroby
 • Riadiť a podieľa sa na príprave zavádzania nových metód a nástrojov  v oblasti technológie výroby  a konštrukcie náradia
 • Vypracovávať dokumentácie a technické databázy podľa  interných smerníc, zodpovedať za správnosť údajov v technických databázach produktov
 • Riadiť a vykonávať činnosti spojené s predbežným hodnotením vyrobiteľnosti nových výrobkov – prototypov podľa interných smerníc,  
 • Poskytovať riešenia pri problémoch v oblasti technológie výrobného procesu, zavádzanie úsporných opatrení v oblasti technológie výroby, optimalizovať technológie už zavedených výrobkov.
 • Zodpovedá za návrh a vývoj technologického procesu.
 • Analyzovať dosahovanú kvalitu, prijímať nápravné opatrenia v rámci technológie výroby, spolupracovať pri riešení požiadaviek zákazníkov, zodpovadať za posudzovanie požiadaviek kvality nových výrobkov.
 • Spolupracovať pri príprave cenových kalkulácií
 • Podporovať a participovať na procesoch  zvyšovania kvality údržby strojov a zariadení

Podieľa sa na implementácii, udržiavaní a zlepšovaní SMK, SEM, SMBOZP.

 

Čo ponúkame?


Ponúkame prácu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v regióne. Príležitosť realizovať vlastné nápady a tak nás posúvať vpred.

K pracovnej pozícii patrí notebook a mobilný telefón, sociálny program, možnosť závodného stravovania. K mesačnej mzde ponúkame aj ďalšie bonusy, ktoré sú naviazané na plnenie cieľov- individuálnych a celofiremných. O ich štruktúre Ti radi porozprávame na osobnom stretnutí.

 

Plat od 2000 Eur - ku mzde prináležia aj bonusy, ktoré sú naviazané na plnenie individuálnych a celofiremných cieľov. O ich štruktúre Vám radi povieme na osobnom stretnutí

Od 2000 Eur - Ku mzde prináležia aj bonusy

Manažér Inžinieringu

Koho hľadáme?

Pre nášho klienta, v širšom okolí Žiliny, hľadáme človeka s manažérskymi skúsenosťami v oblasti inžinieringu.

Hľadáme človeka, ktorý má technické vedomosti z oblasti výroby lisovacích nástrojov, ich konštrukcie a technológie lisovania v strojárstve.

Musíš sa nielen vyznať, ale mať túto pozíciu už zažitú a odskúšanú. Skrátka mať jasno v tom, o čom to celé je. 

Keďže je to práca v oblasti strojárstva, potrebujeme, aby si vedel pracovať presne a rozmýšľať technicky.

So svojim menším tímom komunikuješ jasne. Všetci ste odborníci a vzájomne sa viete doplniť s tým rozdielom, že ty máš komplexný prehľad.  

Chceš byť súčasťou rozbiehania nových projektov a nabaliť na existujúce skúsenosti a zručnosti niečo nové? Dohovoríš sa anglicky? Čítaj ďalej.

 

Čo budeš robiť?

Tvojou hlavnou úlohou bude starostlivosť o lisovacie nástroje, ktoré už sú alebo budú neskôr súčasťou našich lisov. Niektoré z nástrojov majú aj niekoľko ton.

Budeš pracovať v jednom z programov na technické kreslenie.

Budeš rozhodovať o správnosti nástrojov, o ich opravách, alebo o ich výrobe , o ich vzhľade a funkčnosti.

Budeš neoddeliteľnou súčasťou každého nášho nového projektu. Budeš riešiť aj zmeny layoutov.

Riadiš menší tím ľudí. Ako to už býva, nič nejde ľahko navždy. V takýchto prípadoch budeš komunikovať aj s inými oddeleniami.

Kto je ideálny kandidát? Ak máš skúsenosti ako nástrojár, ako manažér v strojárskom odvetví, poznáš technológiu lisovacích nástrojov.

Anglický jazyk na úrovni B2 je MUST - na omyly priestor nie je. Komunikuješ so zahraničným vedením a zahraničnými dodávateľmi.

Kolegovia ťa „neopijú rožkom“, lebo vieš  a máš dostatok skúseností. Si organizovaný.

Chceš sa stať členom tímu medzinárodnej spoločnosti? Radi budeme o tebe počuť.

 

Čo ponúkame?

Práca na trvalý pracovný pomer v zabehnutej medzinárodnej firme s dlhou tradíciou na trhu, so stabilnou klientelou a dobrým kolektívom. Neustále pracujeme na nových projektoch, máme dobré meno u zákazníkov a stále napredujeme. Taktiež sociálny program a ďalšie benefity.

Ponúkaný plat je od 3000 Eur, v závislosti od tvojich skúseností + služobný automobil

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

od 3000 Eur v závislosti od skúseností

Technológ strojárskej výroby

Koho hľadáme?

Pre nášho klienta, neďaleko Martina, hľadáme človeka so skúsenosťami v strojárstve.

Hľadáme človeka, ktorý má technické vedomosti z oblasti technológie tvárnenia, vytvárania technických postupov, navrhovania náradia.

Musíš sa nielen vyznať, ale mať túto pozíciu už zažitú a odskúšanú. Skrátka mať jasno v tom, o čom to celé je.

Keďže je to práca v oblasti strojárstva, potrebujeme, aby si vedel pracovať presne a rozmýšľať technicky.

S kolegami a ostatnými oddeleniami komunikuješ jasne. Všetci ste odborníci a vzájomne sa viete doplniť s tým rozdielom, že ty máš komplexný prehľad.  

Chceš byť súčasťou rozbiehania nových projektov a nabaliť na existujúce skúsenosti a zručnosti niečo nové? Máš anglický jazyk aspoň na úrovni B1? Čítaj ďalej.

 

Čo budeš robiť?

Tvojou hlavnou úlohou bude navrhovať nástroje, prípravky a meradlá pre výrobu. Poznáš technológiu tvárnenia a zakružovania.

Budeš pracovať v programe na technické kreslenie – systém CAD.

Budeš koordinovať a zúčastňovať sa zavádzania a overovania nových výrobkov a technológií. Budeš neoddeliteľnou súčasťou nových projektov.

Ako to už býva, nič nejde ľahko navždy. V takýchto prípadoch budeš komunikovať aj s inými oddeleniami. Pri operatívnych problémoch, budeš výrobe poskytovať technickú podporu na dennej báze.

Budeš sa podieľať na zlepšovaní v procese výroby, bezpečnosti a ochrany životného prostredia.

Keďže máš naozaj komplexný prehľad, poskytuješ i technickú podporu a informácie pre potreby vytvárania cenových kalkulácií a prezentácií manažmentu.

Kto je ideálny kandidát? Ak máš skúsenosti ako nástrojár, ak máš celkové skúsenosti a prehľad v strojárskom odvetví.

Anglický jazyk na úrovni B1 – t.j .minimálne na úrovni mailovej komunikácie a čítania technickej dokumentácie.

 

Chceš sa stať členom tímu medzinárodnej spoločnosti? Radi budeme o tebe počuť.

 

Čo ponúkame?

Práca na trvalý pracovný pomer v zabehnutej medzinárodnej firme s dlhou tradíciou na trhu, so stabilnou klientelou a dobrým kolektívom. Neustále pracujeme na nových projektoch, máme dobré meno u zákazníkov a stále napredujeme. Taktiež sociálny program a ďalšie benefity.

Ponúkaný plat je od 1500 Eur, v závislosti od tvojich skúseností + 13. a 14. plat.

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

od 1500 Eur brutto + 13. a 14. plat

Servisný technik/ Elektrikár

Koho hľadáme?

Hľadáme TECHNIKA/ELEKTRIKÁRA. Gro Tvojej práce bude MONTÁŽ a SERVIS drevoobrábacích strojov, čiže servisných zásahov zariadenia, zisťovanie a odstraňovanie porúch. Takisto budeš montovať nové stroje a zaškoľovať obsluhu.

Práca v teréne predstavuje v priemere 3 dni v týždni (prevažne v rámci SK ), preto by Ti časté CESTOVANIE nemalo vadiť teraz a ani v budúcnosti (hľadáme niekoho na DLHO). Naši technici jazdia aj do zahraničia , prevažne na školenia,  a to do Rakúska a Nemecka.

Hľadáme parťáka do nášho servisného tímu, ktorý je stabilný , a preto chceme niekoho na dlho. Pracovitého a slušného človeka s dávkou zodpovednosti, ktorý „nehundre“ , keď sa má naučiť niečo nové, ale berie to ako výzvu.  


Si vhodný kandidát ak :

 • máš všeobecnú technickú zdatnosť a zručnosť
 • ovládaš anglický, či nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (občas budeš komunikovať s kolegami v Rakúsku a Nemecku )
 • MUSÍŠ mať odbornú spôsobilosť o elektrotechnike MIN. § 21 
 • si aktívny vodič (vodičský preukaz skupiny B ). Auto budeš môcť využívať aj súkromne.

 

Čo Ti ponúkame?

 Sme spoločnosť , ktorá predáva MERCEDESY v segmente , v ktorom pôsobíme. Našich zamestnancov školíme v špičkových technologických centrách v zahraničí. Práca u nás je stabilná , dlhodobá a zároveň rozmanitá (časté cestovanie).
Služobný automobil poskytujeme aj na súkromné účely.

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

 Andrea 

+421 902 168 314
 ynak@ynak.sk

1350 fix btto/ mes + mesačné odmeny podľa výkonu

Vedúci údržby

Koho hľadáme?

Človeka s proaktívnym prístupom , flexibilným myslením, ktorý sa nebojí výziev a zmeny ho nevyvedú z miery. Kandidáta, ktorý bude organizovaný, praktický do výroby - žiadna fajnovka.

Budeš analyzovať, rozvíjať, podporovať.  Procesy, stroje, ale aj ľudí vo svojom tíme na oddelení údržby. Budeš mať na starosti koordináciu oddelenia údržby a zabezpečenia servisu strojných zariadení spoločnosti pomocou vlastných pracovníkov – ide o mechanickú údržbu na dvoch linkách (pneumatika, hydraulika).  Údržba sa rieši buď na internej báze alebo za pomoci externých firiem. Hlavnou úlohou bude plánovanie a riadenie preventívnej údržby – príprava plánov a zodpovednosť za diagnostiku strojov. V rámci operatívnej údržby funguje technická pohotovosť.  Pracujeme v systéme SAP a CMMS.  Tvoj tím bude tvoriť cca 8 údržbárov. Okrem toho budeš v priamom a častom kontakte  s oddelením kvality, controllingu či výroby.

Ďalšou veľkou oblasťou budú projekty -  investície a Risk manažment . V rámci svojich kompetencií budeš robiť analýzy a podporu pre rozhodnutia o investíciách na oddelení údržby.

Čo by si mal mať?

 • Technické vzdelanie je MUST –ideálne ak si strojár (VŠ nie je podmienka) , ktorý má prax v oblasti ťažšieho priemyslu.
 • Určite budeš potrebovať angličtinu , aj keď nie na dennej báze, ale komunikatívna úroveň by ti nemala byť cudzia B2( emaily , občas telefonát -základná znalosť je málo).
 • Nemusíš mať priamu skúsenosť s riadením ľudí, mal by si však mať predpoklad úspešne viesť svoj tím správnou a vyváženou komunikáciou ( vekovo zmiešaná skupina).
 • Viac ako silný individualizmus oceníme tímového hráča , ktorý bude schopný „prepájať“ ľudí a jednotlivé oddelenia. 

 Čo ponúkame?

Firma poskytuje dlhodobú perspektívu, možnosť rozvoja, vyššie technologické vybavenie. Určite tu nájdeš priestor na učenie, ktorého súčasťou sú vzdelávacie plány. Firma, ktorá vie oceniť  vedomostí a znalostí. Možnosť vycestovať do iných závodov v rámci Európy. Sme spoločnosť s výborným zázemím , orientáciou na ľudí a s veľkým potenciálom na rast do budúcnosti.

Mesačná mzda min. 2000 fix btto , závisí od skúseností . Ďalšie benefity a bonusy.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

 Andrea 

+421 902 168 314
 ynak@ynak.sk

min . 2000 fix btto - závisí od skúseností

Production manager

Koho hľadáme?

Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá má výrobný závod v Žiline a ktorá sa zameriava na produkty z dreva, celulózy, lepenky z čerstvého drevného vlákna a tiež produkty papierovej hygieny, hľadáme:

Skúseného  a technicky zdatného človeka, ktorý má za sebou prostredie výrobnej spoločnosti (veľkou výhodou je skúsenosť z automotive prostredia) a pomôže nám zaviesť účinné nástroje ako 5S, Lean a pod.

Človeka samostatného, s logickým uvažovaním, ktorý je organizovaný, vie delegovať a zadeliť jednotlivé úlohy, praktický človek do výroby, žiadna fajnovka.

Odborníka, pre ktorého výroba a všetko s tým spojené je aj jeho koníčkom. Takého, ktorého nezaskočí zastavenie stroja vo výrobe, vie sa rýchlo zmobilizovať a konať- hoc aj vyhrnutím rukávov a osobným zapojením sa do celého procesu.

Človeka, ktorý má rád, keď majú veci svoj poriadok, ktorý má rád prácu s ľuďmi a vie ich motivovať k výkonom.

Hľadáme tímového hráča, ktorý rozumie dôležitosti prepojenia medzi výrobou, údržbou a ďalšími súčasťami firmy. Takého, čo sa nezľakne pri prvej prekážke.

Potrebujeme, aby si bol komunikatívny a ovládal anglický jazyk minimálne na úrovni B2. Rozhodne toto bude jedna z dôležitých zručností, ktorú budeš u nás potrebovať na dennej báze. Anglický jazyk využiješ na meetingoch, mnohé z nich prebiehajú práve v anglickom jazyku.

A ak k vyššie uvedenému pridáš time-management, vieš obratne prehadzovať priority počas dňa, máš chuť pustiť sa do mnohých zmien, ktoré chystáme, pozeráš sa na veci „ako sa dajú robiť“ a veríš v svoje schopnosti, budeš patriť medzi horúcich kandidátov.

Čo budeš robiť?

Budeš riadiť a dohliadať na proces s cieľom zabezpečiť výrobu podľa výrobného plánu tak, aby sme uspokojili požiadavky zákazníkov.

Vo svojej práci budeš:

Zabezpečovať, aby výroba prebiehala bezpečným a efektívnym spôsobom v súlade s platnými zákonmi, postupmi a pokynmi. Máme 2 divízie- spracovanie papiera (2 veľké papierenské stroje na dĺžku celej haly) a divízia na spracovateľské linky (máme ich 6 kusov- časť z nich je poloautomatizovaná alebo plne automatizovaná a obsluhujú ju maximálne 3 ľudia).

Do budúceho roka plánujeme časť výroby ukončiť a nahradiť novou investíciou. Aj toto bude pre Teba jedna z výziev, ktorú budeš zastrešovať.

V každom výrobnom procese sú dôležití ľudia, a preto budeš koordinovať a zodpovedať za prácu svojho tímu (momentálne ich je okolo 160), budeš sa starať o to, aby si mal dostatok kvalifikovaných kolegov, budeš zodpovedať za nábor a školenia ľudí. Celý tím budeš riadiť cez 5 dispečerov, ktorí majú na starosti výrobu počas víkendov, poobedia a v noci a 5 Production inžinierov, ktorí riadia „blue collar“ cez týždeň.

Tiež Ti zveríme zodpovednosť za BOZP na pracovisku. Očakávame, že budeš iniciovať preventívne opatrenia, ktoré odstránia riziká nielen zdravia, ale aj bezpečnosti, kvality a životného prostredia.

Chceme sa neustále zlepšovať a od Teba očakávame, že nás budeš inšpirovať a budeš neustále hľadať priestor na zlepšovanie výrobných metód, zariadení, nástrojov a postupov.

Budeš súčasťou nielen nášho tímu v Žiline, ale zapojíme Ťa aj do medzinárodných projektov. Aj vďaka tomu sa môžeš tešiť na občasné služobné cesty nielen do našich závodov vo svete, ale aj na našu centrálu.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

od 3000EUR/ btto/ mes

Prevádzkový manažér čarovného rezortu v srdci Oravy

Koho hľadáme?

Do spoločnosti, ktorá prináša zákazníkom jedinečný zážitok, relax a oddych, hľadáme:

VŠESTRANNÉHO, INICIATÍVNEHO, ORGANIZAČNE ZDATNÉHO a ĽUDSKÉHO prevádzkara, ktorý má rád prácu s ľuďmi, spokojnosť zákazníka a zamestnanca má na prvom.

Hľadáme kolegu, ktorý si vie u ostatných prirodzene vybudovať REŠPEKT a vie múdro delegovať  a kontrolovať úlohy. Takého, ktorý preferuje prácu na „rajóne“, a ktorý sa nebude schovávať v kancelárii za papiermi.

Bude TRPEZLIVÝ a svojim osobným prístupom bude PRÍKLADOM pre svoj tím ľudí.

Hľadáme tiež TÍMOVÉHO hráča, ktorý verí v silu spolupráce. Dávanie a prijímanie spätnej väzby berie ako samozrejmú súčasť svojej práce. Človeka, Ktorý robí úprimne všetko pre  budovanie zdravej pracovnej atmosféry.

Predchádzajúce skúsenosti s Horec a Blue Gastro sú viac ako vítané.

Mohol by si ovládať anglický jazyk na úrovni B1-B2 (nie je to úplná podmienka, avšak znalosť jazyka Ti bude veľkou výhodou najmä, keď budeš potrebovať riešiť situáciu so zahraničným zákazníkom a Tvoji ľudia si s tým nebudú vedieť rady.)

Čo budeš robiť?

Náš rezort Oravský Háj má 119 lôžok, ponúka wellness, 2 bazény 7 sáun. Máme jazdecký areál s približne 40 koňmi a k tomu vlastnú farmu (kačky, husi, dobytok), čím vieme ponúkať výrobky priamo z dvora a v našej kuchyni variť z čerstvých a osvedčených surovín.

Pri riadení celej prevádzky Ti bude pomáhať ešte jeden kolega- prevádzkar a ďalších 31 kolegov. V letných mesiacoch máme aj brigádnikov a celkový počet ľudí môže dosahovať oveľa vyššie číslo.

Ako prevádzkoví manažéri sa budete striedať v týždňoch, v cykloch podľa dohody po 5-7 dňoch.

Tvojou úlohou bude zabezpečiť chod baru, kuchyne, wellnesu, bazéna tak, aby boli zákazníci spokojní, mali všetko, čo potrebujú k svojmu oddychu, aby sa zamestnanci u nás cítili dobre, vedeli, čo je ich zodpovednosťou a aby sa služby neustále rozvíjali.

Chceme, aby si prevažnú časť trávil na „rajóne“ s ľuďmi, zadeľoval im prácu, kontroloval a vyhodnocoval.

Zveríme Ti zodpovednosť za čistotu a hygienu na prevádzke, kontrolu dodržiavania HACCP štandardov.

Budeš dohliadať na finančnú stránku a Tvojím cieľom bude udržiavať náklady v optimálnej miere.

Chceme, aby si sa v práci cítil ako doma, k čomu Ti poskytneme ZDARMA ubytovanie.

Čo ponúkame?

Prácu v krásnom prostredí Oravy, zdravý a svieži vzduch:-)

Ubytovanie zdarma.

Ak si budeš chcieť oddýchnuť v našich iných zariadeniach s rodinou, máš to všetko grátis.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

od 1800EUR

Production manager- non automotive

Koho hľadáme?
Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá má výrobný závod 5 minút cesty od Žiliny, nie je to automotive a jej výrobky sa distribuujú do celého sveta, hľadáme:

Skúseného  a technicky zdatného človeka, ktorý má za sebou prostredie výrobnej spoločnosti (veľkou výhodou je skúsenosť z oblasti plastov, granulátov, polymérov).

Silného lídra, ktorý uvažuje „lean“, má reálne skúsenosti s „change managementom“ a v minulosti robil zmeny. Takého, ktorý bude schopný robiť aj nepopulárne rozhodnutia s úctou a rešpektom voči ľuďom. Prácu s ľuďmi má rád a vie ich motivovať k výkonom.

Hľadáme človeka so silným vzťahom k BOZP téme, takého, ktorý dokáže meniť myslenie ľudí a nadchnúť ich aj pre túto tému.

Odborníka, pre ktorého výroba a všetko s tým spojené je aj jeho koníčkom. Takého, ktorého nezaskočí zastavenie stroja vo výrobe, vie sa rýchlo zmobilizovať a konať- hoc aj vyhrnutím rukávov a osobným zapojením sa do celého procesu.

Hľadáme tímového hráča, ktorý rozumie dôležitosti prepojenia medzi výrobou, údržbou a ďalšími súčasťami firmy. Takého, čo sa nezľakne pri prvej prekážke.

Potrebujeme, aby si bol komunikatívny a ovládal anglický jazyk minimálne na úrovni B2. Rozhodne toto bude jedna z dôležitých zručností, ktorú budeš u nás potrebovať na dennej báze. Anglický jazyk budeš využívať denne pri komunikácii so svojim priamym nadriadeným.

A ak k vyššie uvedenému pridáš time-management, vieš obratne prehadzovať priority počas dňa, máš chuť pustiť sa do mnohých zmien, ktoré chystáme, pozeráš sa na veci „ako sa dajú robiť“ a veríš v svoje schopnosti, budeš patriť medzi horúcich kandidátov.

Čo budeš robiť?

Budeš riadiť a dohliadať na proces s cieľom zabezpečiť výrobu podľa výrobného plánu tak, aby sme uspokojili požiadavky zákazníkov.

Vo svojej práci budeš:

Zabezpečovať, aby výroba prebiehala bezpečným a efektívnym spôsobom v súlade s platnými zákonmi, postupmi a pokynmi. Máme 2 technologické procesy, ktoré budeš zastrešovať.

V každom výrobnom procese sú dôležití ľudia, a preto budeš koordinovať a zodpovedať za prácu svojho tímu (momentálne ich je okolo 120), budeš sa starať o to, aby si mal dostatok kvalifikovaných kolegov, budeš zodpovedať za nábor a školenia ľudí.

Celý tím budeš riadiť cez 9 shifleadrov, budeš mať k dispozícii jednu admin podporu, ktorá pomáha s reportami, PPA, objednávkami, jedného production inžiniera, ktorý je zameraný na optimalizácie.

Tiež Ti zveríme zodpovednosť za BOZP na pracovisku. Očakávame, že budeš iniciovať preventívne opatrenia, ktoré odstránia riziká nielen zdravia, ale aj bezpečnosti, kvality a životného prostredia. Nebudeš tu na to sám, máme interného BOZP technika, s ktorým budeš spolupracovať.

Chceme sa neustále zlepšovať a od Teba očakávame, že nás budeš inšpirovať a budeš neustále hľadať priestor na zlepšovanie výrobných metód, zariadení, nástrojov a postupov.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

od 4500EUR

Senior obchodník pre elitné vinárstvo

Koho hľadáme ?

Miluješ víno a nevieš si predstaviť bez neho jediný event? Gúgliš celé hodiny vo vínovom svete, sleduješ, čo všetko ovplyvňuje jeho kvalitu a chuť?

Sme nová značka vína, reprezentujúca dynamické vinárstvo v Tokajskej oblasti. V sieti vinoték a reštaurácií, kde sa vína predávajú, si už fajnšmekri všimli, že naša produkcia je úplne iná, ako boli z Tokaja zvyknutí a oceňujú suché, ľahké, svieže a minerálne vína, ktoré toto unikátne vinárstvo prináša na trh.

Hľadáme k sebe NADŠENCA vína, skúseného človeka, ktorý je samostatný a má relevantné skúsenosti v tejto  oblasti a v regióne východného Slovenska je ako ryba vo vode.

Hľadáme človeka, ktorý má za sebou skúsenosti a konkrétne výsledky, ktorý sa orientuje v oblasti HoReCa, gastro a tiež korporátneho segmentu, ideálne z oblasti premium FMCG resp. oblasti vína a spiritov (distribučnej  siete) a svoje kontakty vie šikovne využiť na rozvoj zákazníkov pre nás.  

Človeka, ktorý sa nezľakne pri prvom NIE. Obchodníka, ktorý má za sebou minimálne 5 rokov skúseností. Ďalším tvojim aktívom je, ak máš laserovo vytýčený cieľ, drive, vieš hľadať príležitosti aj tam, kde by to možno iní už dávno vzdali.

Určite na nikoho nečakáš, aby ti dal ďalšie inštrukcie a hovoril ti, čo máš ako a kedy urobiť – schopnosť samostatne fungovať, je jedna z tvojich predností.

Nadväzovanie nových kontaktov a plynulá komunikácia by mala byť v tvojej DNA.

Čo bude Tvojou úlohou ?

Ponúkame výnimočnú pracovnú príležitosť pre nadšenca vín, ktorý si prevezme región výhodného Slovenska a bude ho vedieť rozvíjať v oblasti:

HORECA – špecializované obchody s vínom a spiritmi, vinotéky ale aj hotely a reštaurácie a pod.. KORPORÁT – firemná klientela- jej vyhľadávanie, vytváranie príležitosti a realizácia obchodu ako aj predaja služieb našej spoločnosti.

PRIVAT – privátna klientela konečných užívateľov a súkromných či právnických osôb, kde nákup predstavuje vlastnú spotrebu – komplexná práca s nimi a starostlivosť o nich.

V tíme sú  4 obchodníci a ty budeš ich nový kolega.

Väčšinu svojho pracovného času budeš pracovať sám/a. Denno-denne budeš na cestách a následne budeš komunikovať, šoférovať, komunikovať a opäť šoférovať. 5 dní budeš v teréne a keď budeš potrebovať vzorky alebo tovar, prídeš si poň do nášho vinárstva.

Výsledkom tvojej práce budú noví zákazníci, udržiavanie spokojnosti a staranie sa o existujúcich zákazníkov, ktorých budeš pravidelne navštevovať.  Tých máme v súčasnosti okolo 120. Tvoj región bude prevažne východné Slovensko s občasným cestovaním aj mimo neho (v závislosti od zákazníka, ktorého získaš). Okrem toho budeš zabezpečovať degustácie.

Neorientujeme sa na počet návštev a ich dĺžku, ale na dosiahnutie spoločného cieľa vlastnou obchodníckou iniciatívou. Počet návštev nie je presne stanovený . Week plan je prechádzaný na porade s nadriadeným 1x týždenne.

Ak si sa dočítal až sem a myslíš si, že si vhodný kandidát, uveď do sprievodného listu konkrétne skúsenosti, ktoré vieš do sveta vína priniesť a prečo si myslíš, že by sme sa mali s Tebou stretnúť?

Čo ponúkame?

Rozhodne ti ponúkame priestor na vlastnú realizáciu, možnosť priniesť svoje nadšenie a skúsenosti do sveta vína. Ponúkame ti zázemie unikátnej spoločnosti na trhu a fajn tím ľudí.

Pravidelné vzdelávanie v oblasti vína, jeho pestovania a výroby.  Možnosť účasti na európskych a svetových výstavách a školeniach. Prepracované KNOW-HOW.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

od 1800€/btto, plus variabilná zložka mzdy
banner karty

Vyskúšaj našich 36 kariet

… a priprav sa lepšie na pracovný pohovor

banner zmena

Túžiš po zmene či novej výzve?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet