breadcrumb

Pracovné pozície

Vodič kamiónu

Láka ťa medzinárodná kamiónová doprava? Chceš mať vlastné auto, ktoré si nemusíš sám nakladať? A čo viac, už máš po krk zamestnaní, kde musíš o mesačnú mzdu neustále bojovať? Poď jazdiť za nás!

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť s tradíciou a rodinnou atmosférou. Sme rokmi zohraté zloženie, máme približne 250 zamestnancov a spoľahlivé autá (MAN a DAF). Sídlime v okrese Žilina. Naši vodiči najazdia približne 12 000 km mesačne.

Čo ťa čaká?
Pracovná doba je vo forme 4-týždňových turnusov. Po náklade tovaru (nakládku robia skladníci), ťa čaká jeho rozvoz v európskych krajinách (Nemecko, Taliansko, Švajčiarsko, Francúzsko, Španielsko, ...). Dodržujeme legislatívne štandardy, čo sa týka povinného odpočinku a doby jazdenia a myslia na to aj naši dispečeri pri plánovaní jázd.
Rozpis svojich jázd dostaneš vždy vopred.

Pracovná zmluva je priamo s dopravnou spoločnosťou, personálna agentúra je iba sprostredkovateľ práce.

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame ti :
Nástup ihneď. Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, so skúšobnou dobou.
Dlhodobú spoluprácu, pokiaľ bude záujem na oboch stranách.
Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci prichádzali i odchádzali spokojní do práce. Sme otvorení férovej komunikácii a počúvame Vás.
Okrem základnej mzdy a variabilnej zložky ponúkame ďalšie benefity, ktoré ti radi predstavíme na osobnom stretnutí.
Samozrejmosťou sú diéty a príplatky za prácu podľa ZP.

Tvoja priemerná čistá mzda bude od 1650 až do 2200 Eur. V nej je zahrnutá základná zmluvná mzda, diéty a všetky príplatky podľa zákonníka práce.

 

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť rodinného charakteru, pracujeme na území celej Európy. Sme rokmi zohraté zloženie, máme približne 250 dlhodobých zamestnancov a autá značky MAN a DAF.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme zodpovednosť a spoľahlivosť
Vodičský preukaz skupiny E
KKV (kvalifikačná karta vodiča)
Karta pre digitálny tachograf

 

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Finančný manažér

Koho hľadáme ?

Človeka, ktorý má skúsenosť v oblasti kontrolingu vo výrobnom závode. Táto skúsenosť ti pomôže lepšie pochopiť procesy v našom výrobnom prostredí. Chceme niekoho, kto sa pozerá na kontrolingovú problematiku a na fungovanie závodu z vtáčej perspektívy, kto chce robiť v zdravom finančnom prostredí, kto rozmýšľa LEAN, ktorého naplánovaný budget výsledok bude čitateľný, neprestrielný a bude inline s auditmi. Keďže sme zahraničný výrobný korporát, znalosť anglického a znalosť IFRS je nevyhnutnosť.

Čo budeš robiť ?

  • Koordinovať, organizovať a zodpovedať za účtovnícke a finančné fungovanie výrobného závodu
  • Zodpovedať a riadiť prípravu rozpočtu a finančných výhľadov, analyzovať a reportovať odchýlky, schvaľovať náklady v súlade s rozpočtom
  • Stanovovať a rozvíjať interné pravidlá týkajúce sa účtovníctva a financií nášho závodu a dbať o to, aby boli v súlade so zákonom
  • Porovnávať výsledky s operatívnymi plánmi a reportovať výsledky v rámci závodu, aj v rámci korporátu
  • Podielať sa na tvorbe ceny konkrétneho výrobku
  • Zodpovedať a zabezpečovať kontakt s externými stranami - audítori, daňový úrad, banky a iné, ktoré požadujú finančné dáta
  • Samozrejme nezabúdame ani na reporty, KPI ukazovatele, analýzy.
  • Komunikácia bude prebiehať naprieč celým závodom, reportovať budeš riaditeľovi závodu, ale aj svojmu metodickému šéfovi v rámci korporátu
  • Budeš riadiť menší tím v rámci oddelenia

Čo za to dostaneš ?

Mzda: od 2500 Eur fix btt. - v závislosti od skúseností

Budeš súčasťou dynamického kolektívu, s ktorým v prípade pozitívneho "naladenia" vieš dokázať "veľké veci"

Za tvoju prácu dostaneš adekvátne finančné ohodnotenie, plus niečo navyše (13ty plat)

Nehráme sa na prácu od - do, dôležitý je pre nás výsledok

K pozícii NIE JE služobný automobil

Informácie o výberovom konaní :

Každej reakcii venujeme dostatočnú pozornosť a veľmi si preto vážime, keď objektívne zhodnotíš svoje doterajšie skúsenosti a predpoklady na danú pozíciu. Týmto nám pomôžeš venovať sa relevantným uchádzačom a šetríš náš čas. Ceníme si to.

Výber prebieha prostredníctvom našej personálnej agentúry, preto je nevyhnutné prísť na prvé osobné stretnutie k nám do Žiliny. Druhé kolo výberu bude priamo u klienta vo výrobnom závode.

Našim klientom je zahraničná výrobná spoločnosť strednej veľkosti. Vyrábajú komponenty pre automobilový a ostatný priemysel.

Osobnostné predpoklady a zručnosti :

Hľadáme komunikačne zdatného odborníka, ktorý dokáže výsledky nášho závodu správne odprezentovať a v prípade nutnosti použiť aj silné argumenty

Vieš nachádzať súvislosti a navrhovať riešenia

Logické myslenie a sedliacky rozum by ti nemali robiť problém

Kontakt: 

v.gjablova@ynak.sk

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Vladimíra Gjablová
+421 918 378 082
v.gjablova@ynak.sk

2500 Eur fix btt v závislosti od skúseností

Obchodný zástupca- BB kraj

Koho hľadáme? 

Hľadáme akčného spoluhráča, ktorý je zameraný na cieľ a hľadá cesty ako sa veci dajú robiť. Človeka, ktorý bude zodpovedný za predaj produktov vykurovacej techniky.

Tvojou úlohou bude prezentácia produktov u už existujúcich zákazníkov (tých dostaneš na začiatku do svojho portfólia) a rovnako aj získavanie nových obchodných partnerov vo zverenom regióne – Banskobystrický kraj (Banský Bystrica, Brezno, Žiar nad Hronom, ale aj Prievidza, ďalej Detva, Zvolen, Poltár, Žarnovica, Banská Štiavnica, Krupina, Veľký Krtíš, Lučenec, Rimavská Sobota, Revúca).

Hľadáme finišéra, ktorý potiahne proces predaja od návrhu, cez výpočet ceny až po samotnú fakturáciu. Stratéga, ktorý má otvorené oči, dokáže u zákazníka vyvolať záujem a všimnúť si možnosti predaja aj tam, kde by ich iní nevideli. 

Náplňou tvojej práce bude aj technická podpora pre našich klientov, preto je výhodou, ak máš technický background. Aby si čo najlepšie spoznal náš produkt, prvý mesiac sa budeš zaškoľovať a získavať informácie o produktoch priamo v našom sklade. Samotné produkty pri obchodovaní nebudeš voziť so sebou, ich dostupnosť si však budeš môcť pozrieť cez náš e-systém. Pomôže ti v tom služobný tablet. Tvoje úspešne vytvorené objednávky a zabezpečenie dovozu produktov preberá náš back office 

V našom slovenskom tíme obchodníkov budeš mať 4 spoluhráčov, tvojim trénerom bude obchodný riaditeľ. Dostaneš portfólio klientov, ktorých budeš rozvíjať, zároveň si budeš všímať nové možnosti, potenciálne pre náš biznis. Denne navštíviš približne 5 klientov. Zákazníkmi sú zväčša veľkoobchody, predajné centrá, investičné firmy, výroba či bytové družstvá ako aj samotní koncoví zákazníci.  

3-4x do roka pôjdeš na služobnú cestu do zahraničia, kde budeš môcť načerpať informácie o nových produktoch. Budeš sa zúčastňovať technických výstav a rôznych školení. Je výhodou, ak ovládaš anglický jazyk. Toto však nie je podmienkou. 

Čo ti ponúkame?  

Ponúkame ti fajn pracovné prostredie s rodinnou atmosférou, kopec benefitov, ktoré ťa milo prekvapia. K dispozícii budeš mať PC/tablet, mobil a služobné vozidlo, ktoré môžeš využívať aj na súkromné účely. Tiež ti ponúkame možnosť realizovať sa a naplno využiť svoj potenciál.  

Mzda: priemerný mesačný plat po tvojom zabehnutí bude 1400-1500€ vrátane variabilnej zložky mzdy. 

Kto sme?  

Túto pozíciu obsadzujeme pre rodinnú firmu, ktorá je špičkou na trhu s vykurovacou technikou. Sú najväčším distribútorom v rámci EÚ a 99% ich produktov je vyrobených priamo v materskej spoločnosti v zahraničí. 

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Zuzana Száraz 
+421 911 281 110
z.szaraz@ynak.sk

Technológ zvárania

Koho hľadáme?

Zabudni na analýzy, reporty a tabuľky. Chceme niekoho, kto má skúsenosti so zváraním a rozumie tomu, zároveň musí  mať presnosť v oku - bude odstraňovať malé chyby, pri ktorých je dôležitá presnosť na desatinu čísla:) 

Ak máš pozitívny vzťah kautomatizácii, je to ďalšie plus pre Teba, pretože máme novú, zabehnutú automatizovanú strojársku výrobu a tvojou úlohou bude dolaďovať a nastavovať stroje v prípade potreby, takže občas sa budeš hrať srobotmiJ 

Mal by si byť samostatný vo svojej práci, pretože na technológiu zvárania budeš hlavný odborník Ty.  

Nie je dôležité, či máš 30, alebo za pár rokov pôjdeš do dôchodku. Ak táto práca je to, čo hľadáš a vieš robiť,  chceme Ťa do svojho tímu.  

Chceme niekoho, kto má technické vzdelanie i myslenie, cit pre presnosť, ovláda zváracie programy a postupy nielen teoreticky, ale má ich aj zažité a vryté „pod kožu“.

Hľadáme človeka, ktorý má zdravý sedliacky rozum, vďaka ktorému vie odhaliť nepresnosti vo zváraní a tak nastaviť proces, aby sa chyby neopakovali. Tiež takého, ktorý bude hľadať zdroje nepresností až dovtedy, kým na to nepríde.

Človeka, ktorý ocení rodinnú atmosféru a príjemnú firemnú kultúru.

Čo ponúkame? 

Budeš pracovať vo firme, kde riaditeľ závodu pozná svojich zamestnancov osobne a zaujíma sa o nich. Je otvorený komunikácii a oceňuje to aj opačne.

Dvere sú u neho otvorené a osobný kontakt je vítaný :)
Atmosféra je tu priateľská , ba priam rodinná. Spolupráca je založená na dôvere.

U nás je výroba plánovaná a nepoznáme prácu cez víkendy a ani nadčasy.
Pracujeme 8,5 hodín denne.

13.plat 

Kto sme? 

Sme menšia strojárska výrobná firma , relatívne mladá na slovenskom trhu s plne automatizovanou výrobou. Našim produktom sú výmenníky tepla, ktoré vyrábame unikátnou patentovanou metódou. Sídlime v okrese Ilava.
 

 

                                                                                                                                                       Mesačná mzda 1900 EUR brutto + 13.plat  

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Zuzana Száraz 
+421 911 281 110
z.szaraz@ynak.sk

banner karty

Vyskúšaj našich 36 kariet

… a priprav sa lepšie na pracovný pohovor

banner zmena

Túžiš po zmene či novej výzve?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet