breadcrumb

Pracovné pozície

Hľadáme VETERINÁRNU SESTRU alebo Odborníka pre šťastné labky

Koho hľadáme? 

 

Pre veterinárnu nemocnicu, hľadáme veterinárnu sestru, ktorá sa bude starať o vitalitu našich štvornohých klientov. Hľadáme osobu, ktorá bude podporou nielen tímu na klinike, ale hlavne podporou pre zvieracích pacientov.

Príjemnú, bystrú a šikovnú, so zmyslom pre detail, ktorá má vzťah ku zvieratám.  Človek, ktorý má chuť učiť sa a vie si poradiť, je spoľahlivý a hravo zvládne niekoľko činností naraz

Hľadáme empatickú, praktickú osobu, do partie, ktorá si dokáže správne zoradiť priority. Aj pod tlakom zostane nad vecou a bude pre ňu na prvom mieste pohoda na pracovisku. No a hlavne pohoda ošetrovaných alebo hospitalizovaných zvierat a samozrejme spokojnosť majiteľov zvierat.

Aby si bola úspešná na tejto pozícii, mala by si: mať vzdelanie vo veterinárnej oblasti, alebo v odbore humánnej zdravotnej sestry, v odbore kynológie, alebo byť zanieteným človekom pre veterinárnu oblasť s chuťou posunúť to na vyšší level. Dynamika by mala byť súčasťou tvojej výbavy, lebo ju budeš potrebovať.

Budeš asistovať pri operačných zákrokoch, pripravovať všetko potrebné pred operáciou a starať sa podľa potreby aj po operácii. Pamätáme si, aké boli naše začiatky, keď sme sa učili, a preto dávame priestor aj tým, ktorí možno nemajú potrebnú prax, ale chcú pracovať v tejto oblasti. V našom tíme je hlavná sestra, ktorá bude na teba dávať pozor a bude ťa učiť všetko potrebné.

 

Čo budeš robiť a čo by si mal/a mať?

 • ovládať bežnú prácu s PC (budeš často pracovať s interným systémom)
 • vedieť si časom sama organizovať pracovné aktivity a pracovisko, vzhľadom na to, o aké

zákroky pôjde

 • mať reprezentatívne vystupovanie - vedieť pomôcť a podporiť nie len chorého pacienta, ale aj

jeho majiteľa, teda nášho klienta

 • mať nastavenú myseľ na to, ako sa veci dajú urobiť a nie hľadať dôvody, prečo to nejde 
 • organizačné schopnosti, časový manažment, zvládnutie náporu pracovných povinností,
 • príchod na pracovisko s časovou rezervou na prípravu všetkého potrebného pred začatím práce
 • okrem toho, čo by si mala mať, je dôležité poznamenať aj to, čo by si rozhodne nemal/a

mať. A to je alergia na zvieratá (napríklad na srsť alebo mačky) - s tým by sa ti u nás pracovalo ťažko

 

Čo ti ponúkame? 

Záleží nám, aby si sa u nás cítila čo najlepšie, usilujeme sa o príjemnú firemnú kultúru. Zdravé pracovné vzťahy, nájdeš u nás vysoké pracovné nasadenie, ale aj humor.

Dobré meno u našich zákazníkov.

Priestor na realizáciu a rast.

 

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Od 1250 Eur - závisí od skúseností

Sales Manager pre VIP zákazníkov v segmente strojárstvo

KOHO HĽADÁME

Hľadáme skúseného Sales managera v oblasti výroby a výrobných procesov a to pre medzinárodnú, stále rastúcu, výrobnú spoločnosť. Tvojou výhodou nie však podmienkou je znalosť plastov a plastárskeho odvetvia. Ak máš skúsenosť v obchode aspoň 3 roky, je to super a čítaj ďalej.

Neoddeliteľnou súčasťou práce je starostlivosť o existujúcich zákazníkov, návštevy a cestovanie po Európe ale nie na dennej ani týždennej báze. Anglický jazyk je must – používaš ho 90% pracovného času v písanej i hovorenej forme.

Budeš vyhľadávať i nových zákazníkov, kde predstavíš a odkomunikuješ, čo všetko vieš ponúknuť, riešiť a zastrešiť. V malíčku máš aj vyjednávanie obchodných podmienok.  Portfólio produktov a služieb je široké a miera flexibility vysoká.

Čo ešte budeme od teba chcieť? Máš prirodzený drive a chuť posúvať sa vpred. Vieš jasne a presvedčivo vyjadrovať svoje myšlienky, nápady, ale zároveň si aj dobrý poslucháč a dokážeš porozumieť potrebám a požiadavkám zákazníkov. Budovať vzťahy a silnú sieť obchodných partnerstiev je ti prirodzené.

Na nikoho nečakáš, aby ti dal ďalšie inštrukcie a hovoril ti, čo máš ako a kedy urobiť – schopnosť samostatne fungovať a doťahovať veci, je jedna z tvojich predností. Svoj čas si riadiš efektívne.

Hľadáme k sebe člena tímu, ktorý verí vo vzájomnú spoluprácu. Takého, ktorý u nás ostane na dlho a spolu s nami sa bude tešiť z úspechov. Pri neúspechu to nevzdá a bude hľadať cesty, riešenia a nie výhovorky.


Začiatok formuláraČO BUDEŠ ROBIŤ

 • Tvojou úlohou bude zlepšovať profitabilitu spoločnosti z dlhodobého hľadiska
 • Budeš zväčšovať zákaznícke portfólio
 • Budeš aj cestovať po Európe, ale nie pravidelne
 • Starať sa o súčasných zákazníkov o ich potreby a zároveň dohliadať na to, aby boli zastrešené aj potreby spoločnosti podľa dohodnutých obchodných podmienok
 • Nachádzať nových zákazníkov a budovať s nimi korektné, obchodné vzťahy
 • Analýza trhu a konkurencie

 

ČO PONÚKAME

 • Prácu v neustále sa rozrastajúcej zahraničnej spoločnosti
 • Flexibilná pracovná doba
 • Rôzne bonusy ku mzde po uplynutí skúšobnej doby
 • Pravidelné prehodnotenie platu
 • Finančné odmeny pri pracovných výročiach
 • Užívanie firemných akcií – teambuildingy
 • Stravné lístky v hodnote 5.50 Eur
 • Príspevok do 3. piliera (DDS)

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

od 3000 Eur

NEobyčajný obchodník

Pre menšiu, no veľmi zvučnú a úspešnú spoločnosť hľadáme samostatného, technicky premýšľajúceho obchodníka, ktorého baví svet „za volantom“ a v teréne, s množstvom agendy okolo toho. Takého, ktorého bavia stretnutia so zákazníkmi v ich prostredí a kto je rád sám sebou. Lebo tu chodiť v oblekoch nemusíš:-)

Určite nám daj o sebe vedieť, ak:

 • Ti v žilách koluje krv obchodníka, ktorý nepotrebuje vodiť za ručičku, stačí mu zadať cieľ a ktorý presne vie, ako nájsť príležitosť, zobchodovať ju a aj dlhodobo udržať. 
 • Si z regiónu od Ilavy po Oravu, Ružomberok, Brezno, Zvolen a orientuješ sa v tom, aké výrobné spoločnosti sa tu nachádzajú (budú Tvojimi zákazníkmi). 
 • Máš skúsenosti v predaji akýchkoľvek technických zariadení, využiteľných najmä vo výrobnom procese. K tomu je pre nás tiež dôležité, aby si mal chuť sa učiť nové veci. Lebo tu sa budeš veľa učiť a my chceme z Teba spraviť špičkového obchodníka. 
 • Angličtina stačí na úrovni „viem si prečítať zadanie a občas si pomôžem s translatorom“ 

Čo ťa čaká:

Budeš pracovať v tíme 4 obchodníkov (vrátane Teba). V úvode Ti ponúkneme dostatok času na adaptáciu a naši skúsenejší kolegovia sa o Teba radi postarajú.

Priprav sa na veľa učenia sa. Chceme spraviť z Teba špičkového obchodníka, ktorý bude rozumieť priemyselnému značeniu a vďaka tomu budeš vedieť neskôr ponúkať našim zákazníkom vysoký level služieb a technológií. Táto fáza môže trvať od 2 mesiacov po 1 rok.

Tvojou úlohou bude predaj priemyselného značenia- väčšie, kvalitnejšie, drahšie stroje. Tieto stroje iba predávame a k tomu ponúkame servis a náhradné diely.

Okrem tohto budeš hľadať zákazníkov pre využitie našich ďalších technológií ako je etikovačka, laser, značenie atramentom a mikrouder.

V portfóliu budeš mať približne 60 aktívnych zákazníkov. To je približne 1ú3 z celkového počtu našich zákazníkov. Hunting (30%) a farming (70%).

V teréne budeš 4 dni v týždni, pričom chceme, aby si zvládal 16 návštev do týždňa. Jeden deň je officový. Ak budeš z blízkeho okolia Trenčína, tak ho budeš mať priamo vo firme. Ak budeš z väčšej diaľky, bude stačiť prísť do firmy cca 2x do mesiaca.

Čo ponúkame:

K pozícii samozrejme patrí služobné vozidlo, telefón, tablet.

Potenciál na rast je neobmedzený. Naše odmeny sú totiž závislé od tvrdých výsledkov, nie od pevných hierarchií.

Príjemná rodinná atmosféra, v ktorej môžeš byť sám sebou. Na nič sa tu nehráme. A keď máme úspech, radi sa oň delíme.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

od 1600- 1800EUR/ mes. plus odmeny
banner karty

Vyskúšaj našich 36 kariet

… a priprav sa lepšie na pracovný pohovor

banner zmena

Túžiš po zmene či novej výzve?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet