breadcrumb

Pracovné pozície

Manažér výroby

Si zameraný na zlepšenie? Máš schopnosť viesť a rozvíjať tím? Si znalý výrobného procesu? 

Potom hľadáme práve teba!

Hľadáme totiž človeka na pozíciu zodpovednú za prevádzku výrobného oddelenia v plastárskej spoločnosti. V tvojej kompetencii bude koordinácia výrobných aktivít, technologických zmien, či zlepšovanie procesu a optimalizácia- sme “ lean positive”.

Čo budeš robiť?

Budeš riadiť a dohliadať na proces s cieľom zabezpečiť výrobu podľa výrobného plánu tak, aby sme uspokojili požiadavky zákazníkov. Mal by si zabezpečiť udržiavanie plynulého priebehu výroby a stanovovanie denných pracovných priorít.

Táto pozícia od teba vyžaduje dobré komunikačné zručnosti (aj v angličtine), skúsenosti s vedením ľudí a s riadením výroby.

Veľkou výhodou je ak si sa stretol s výrobou plastových dielov vstrekovaním a vytláčaním a si odborník na priemyselné inžinierstvo, alebo strojárstvo. 

Hľadáme človeka s vnútorným motorom, ktorý dokáže prijímať a počúvať názory, ale ak je potrebné, vie si stáť za svojím slovom. Spolu s technikmi, majstrami a ďalšími kolegami budete mať spoločný cieľ a to zefektívňovať výrobné procesy, je preto dôležité, aby si bol tímový hráč.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. 2500 EUR Brutto - závisí od skúseností kandidáta + ročný finančný bonus

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame zaujímavú pozíciu v manažmente výrobného závodu. Budeš mať priestor na rozvíjanie svojich technologických zručností v oblasti výroby plastov. Ponúkame ti zdravé pracovné vzťahy, nájdeš u nás vysoké pracovné nasadenie aj humor :-)

Kto sme?

Sme plastárska výrobná spoločnosť, ktorá je súčasťou zahraničnej skupiny. Naše výrobky dodávame do rôznych druhov priemyslu.

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

min. 2500 Eur

HR assistant

Koho hľadáme?

Do nášho úzkeho tímu na personálnom oddelení hľadáme človeka, NIE JE VŠAK NUTNÉ, aby si mal predchádzajúce skúsenosti s personalistikou.

Podmienkou je AKTÍVNA ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA – budeš robiť podporu pri prekladoch HR dokumentov z AJ a do AJ a takisto aj praktické SKÚSENOSTI S EXCELOM,  budeš spolupracovať pri príprave reportingu.

Čo ťa u nás čaká?

Budeš mať na starosti HR administratívu, pracovno-právnu agendu, nábor, ale aj zabezpečovanie vstupných a ďalších školení výrobných zamestnancov.

Dostaneš sa aj ku korporátnym projektom v rámci podpory svojej manažérky.

Pokiaľ nemáš skúsenosti v oblasti HR a je to oblasť, ktorá ťa láka – toto je pre teba výborná príležitosť. U nás zažiješ a naučíš sa široké spektrum HR procesov (podklady pre mzdy, nábor, vzdelávanie, adaptácia, a iné). Ak si už pracoval/a s personalistikou, veríme, že u nás svoje skúsenosti prehĺbiš a naučíš sa aj niečo nové.

Osobnostne hľadáme zodpovedňoša s pozitívnym postojom, ktorý rád doťahuje veci do konca.

Ak ťa naša inzercia zaujala, radi sa o tebe dozvieme. Spolu so svojím životopisom (motivačný list nie je potrebný) napíš, prosím, do textu odpoveď na nasledujúcu otázku: Prečo práve oblasť HR?

Overíme si, či si prečítal/a inzerát až do konca.

Kto sme?

Sme popredným zahraničným dodávateľom produktov z jemného papiera pre domácnosti a priemyselných zákazníkov. Sme jednotkou na slovenskom trhu a výrobné závody máme v 5 krajinách. Naším cieľom je, aby každodenný život spotrebiteľov, zákazníkov a koncových používateľov bol pohodlnejší vďaka papieru, ktorý dodávame vo vysokej kvalite a prostredníctvom profesionálnej služby.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Konzultant - analytik

Koho hľadáme:

Vyznáš sa v oblasti personalistiky a miezd, HR modulov alebo dochádzky? Rád analyzuješ a premýšľaš o tom, prečo veci fungujú? Stretol si sa už s SQL databázami? Máš rád komunikáciu a láka ťa projektový manažment? Tak hľadáme práve Teba na pozíciu konzultant – analytik.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude komunikácia. S kolegami a s klientmi. Ak budeme potrebovať informácie k tomu, aké zmeny treba implementovať, Ty budeš ten, kto to objasní zvyšku tímu. Vďaka Tvojej analýze a prezentácii sa zavedú zmeny. Tie, spolu s ostatnou potrebnou agendou zdokumentuješ. Niekedy pôjdeš aj na služobnú cestu, preto by si mal vedieť riadiť auto v mestách ale i po diaľnici.

Do nášho tímu chceme kolegu, ktorý dokáže využiť analýzy pre návrh riešení, nebojí sa zdvihnúť telefón a zavolať, kedykoľvek je to potrebné. Vie nájsť optimálne riešenie a dorozumie sa aj po anglicky.

Čo ponúkame?

Nie je to však jednostranná záležitosť. Sme radi keď sa naši ľudia posúvajú vpred a preto Ti dáme možnosť odborného vzdelávania. Aby to však nebolo len o učení, v našich vynovených priestoroch si môžeš oddýchnuť pri TV, alebo Xboxe 360. Ak si skôr fanúšik kníh, máme tu pre Teba široké spektrum literatúry. Myslíme aj na Tvoj pitný režim a s príspevkom na DDS tiež na Tvoju budúcnosť. Si skôr nočná sova? Nie je problém, u nás si čas nastavíš podľa seba a príležitostne môžeš pracovať aj z domu. A to už ani nehovoríme o našich nezabudnuteľných teambuildingoch.

Samozrejme, že okrem týchto benefitov Ťa oceníme aj finančne. Podľa Tvojich skúseností Ti dáme od 1100 Eur brutto a k tomu kvartálne odmeny.

Chceme Ťa na plný pracovný úväzok.

Kto sme?

Sme spoločnosť, ktorá už štvrťstoročie pôsobí na slovenskom trhu v oblasti vývoja, implementácie a podpory efektívnych IT a HR riešení. Podarilo sa nám nadobudnúť veľa skúseností a know-how, ktoré nám umožňuje napredovať. Spoločne s tým sa rozvíjame aj my a náš tím. Podporujeme odborný a osobnostný rast, sme pozitívne naladení a tešíme sa na to, že ťa spoznáme.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

1100

Mzdárka s anglickým jazykom

Koho hľadáme? 

Ak ovládaš mzdové účtovníctvo a personalistiku si náš človek!

Poď k nám a budeš spracovávať mzdovú agendu pre našich klientov v podobe outsourcingu personalistiky a miezd. Takisto aj poskytovať hotline užívateľom našich personálnych a mzdových systémov.

Máme vlastný softwér na jednoduché a podvojné účtovníctvo, ktorý poskytujeme zákazníkom, a v ktorom budeš pracovať.

Čo ponúkame?

Ako náš človek budeš mať všetky výhody - od notebooku a mobilu aj na súkromné účely, príspevku na stravu nad rámec Zákonníka práce, až po možnosti odborného a jazykového vzdelávania. U nás môžeš mať všetko to, čo potrebuješ. Od firemnej knižnice, cez príspevky pri životných a pracovných jubileách, narodení dieťaťa, či príspevkov pre darcov krvi, až k pitnému režimu a príspevku na DDS. Benefitov je naozaj veľa.

Hľadáš plný pracovný úväzok s možnosťou práce z domu po zaučení a zapracovaní? Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre mestá: Žilina, Piešťany.

Zaujalo ťa to a máš kľúčové vlastnosti ako je komunikatívnosť, zodpovednosť, a tímovosť? Vieš po anglicky? Ak si doteraz odpovedal áno, očakávame už len pozitívny prístup k zákazníkovi a analytické a logické myslenie. Rovnako oceníme schopnosť "vedieť sa vynájsť" a v neposlednom rade aj prax v oblasti personalistiky a miezd.

 

Dáme ti 1100 Eur btt podľa skúseností + kvartálne odmeny.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

1100 Eur

Hlavný účtovník/Námestovo

Kto sme?

Sme spoločnosť so slovenským kapitálom a tradíciou vyše 60 rokov. Vyrábame. Nie sme automotive.  Sídlime na Orave. 

Koho hľadáme?

Je nám jedno, či si muž, alebo žena . Hľadáme účtovníka, ktorého táto oblasť baví a vie nadchnúť.

Človeka, ktorý má účtovníctvo vryté pod kožou a trúfne si zastrešiť finančné oddelenie o troch ľuďoch.

Ideálne je, ak máš skúsenosti z výrobnej spoločnosti – nebude ti totiž cudzie skladové hospodárstvo , fungovanie skladov a rozpracovanie výroby.    

Budeš mať vo svojej kompetencii faktúry, bankové účty, audítorstvo, komunikáciu s inštitúciami a celkovo zabezpečovanie toho, aby účtovníctvo bolo v poriadku a odzrkadľovalo realitu.

Hľadáme detailistu, ktorý sa vie „hrabať „ v číslach a rád prichádza na koreň veci.  ( neunikne ti ani 20 centov, ktoré nesedia v účte :)) 

Tímového hráča, ktorý rovnako ako my oceňuje  otvorenú komunikáciu, to je pre nás alfa a omega.

Čo požadujeme ?

 • Skúsenosti, znalosti a prax z oblasti účtovníctva – aspoň 3 roky
 • Analytické myslenie a cit pre detail
 • Zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť

Čo ponúkame?

 • Kompetencie, ale aj zodpovednosť; podporu a dôveru a s ňou aj očakávania.
 • Rýchly schvaľovací proces, môžeš zmysluplne pristupovať k pracovným požiadavkám. Nie sme korporát :)
 • Možnosť meniť veci. 
 • Sme pomerne mladý a progresívny kolektív.
 • Rastieme a nechávame ľudí rásť.

Informácie o výberovom konaní

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielaš ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie si vhodný kandidát, slušne ti to napíšeme. Ak máme pocit, že by si to mohli byť práve ty, tak voláme, píšeme a skúšame si s tebou dohodnúť stretnutie.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé kolo je už priamo u nášho klienta.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

Vodič nákladnej dopravy

Koho hľadáme?

Aktívneho vodiča s oprávnením skupiny E a slušného človeka. Prax uvítame, no nie je podmienkou, pokiaľ máš doklady potrebné na vedenie nákladnej dopravy (VP sk. E,KKV, Karta na digitálny tachograf), radi ťa zaučíme. Dôležité je chcieť. Hlavnou náplňou tvojej práce bude distribuovať tovar - nápoje na kamióne značky Volvo alebo Mercedes na území Slovenska alebo Čiech. Naši vodiči najazdia približne 8000 km mesačne a denne urobia maximálne 3 vykládky.

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný týždeň?

Pracovná doba začína aj končí u nás firme. Po náklade tovaru ťa čaká jeho rozvoz. Záverom pracovného dňa je odparkovanie vozidla na firemnom parkovisku. Dodržujeme legislatívne štandardy, čo sa týka povinného odpočinku a doby jazdenia, myslia na to aj naši dispečeri pri plánovaní jázd, ale taktiež je vhodné, aby si na to myslel aj ty.

Jazdíme od nedele do piatku (nemusí to byť každý z týchto dní), rozpis svojich jázd na nasledujúci týždeň dostaneš vždy v piatok.

Nie je možné parkovať vozidlo mimo firemného parkoviska. Pokiaľ nie si z blízkeho okolia, je možnosť prespávať vo vozidle, ktoré je vybavené posteľou. Na tento účel máme k dispozícii aj sociálne zariadenia (šatne, sprchy).

Hľadáme lojálneho človeka, ktorý je samostatný, zodpovedný , rád pomôže iným a nebojí sa manuálnej práce.

Čo ponúkame?

 • Dlhodobú spoluprácu, pokiaľ bude záujem na oboch stranách.
 • Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali, i odchádzali. Sme otvorení férovej komunikácii a počúvame vás.
 • Okrem základnej mzdy a variabilnej zložky ponúkame ďalšie benefity, ktoré ti radi predstavíme na osobnom stretnutí.
 • Samozrejmosťou sú príplatky za prácu podľa ZP.

Čo požadujeme?

 • Vodičský preukaz skupiny E
 • KKV (kvalifikačná karta vodiča)
 • Karta pre digitálny tachograf

Informácie o výberovom konaní

Nástup je možný ihneď. Ponúkame pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, so skúšobnou dobou.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielaš ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie si vhodný kandidát, slušne ti to napíšeme. Ak máme pocit, že by si to mohli byť práve ty, tak voláme, píšeme a skúšame si s tebou dohodnúť stretnutie.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé kolo je už priamo u nášho klienta.

Kto sme?

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť, pracujeme na území Čiech a Slovenska. Sme rokmi zohraté zloženie, máme približne 100 dlhodobých zamestnancov a autá značky Volvo a Mercedes.

Obchodník- technický predaj- Bratislava

Kto sme?

Sme zahraničná  spoločnosť  poskytujúca riešenia pre priemyselné skladovanie , ktoré navrhujeme  zákazníkom na mieru . Využívame pritom špičkové technológie.  Našim produktom sú priemyselné riešenia budov a skladov, ktoré úspešne realizujeme okrem Slovenska vo viacerých krajinách sveta(Nemecko, Rusko, Fínsko a ďalšie).

Sídlime v Bratislavskom kraji.

Koho hľadáme?

Hľadáme šikovného  obchodníka do nášho úzkeho tímu, ktorý bude mať na starosti zákazníkov v regióne  Bratislava a vyťaží maximum z potenciálu, ktorý tento trh ponúka.

Základom je  konzultácia a následné  riešenie priamo šité  na mieru podľa daných potrieb klienta, samotný predaj je až finálna čerešnička na torte . Je preto veľmi dôležité, aby si bol technicky zdatný , pretože ide o oblasť skladových riešení (regály, konzoly, polo a plne automatizované systémy) a mal už s B2B predajom nejakú skúsenosť.

Chceme obchodníka, ktorý vie uchopiť projektový obchod správnym spôsobom -  vyjedná so zákazníkom nielen obchodnú zmluvu, ale aj vyhľadá potenciál a navrhne riešenia. Custom made solutions.

Dostaneš portfólio klientov, ktorých budeš rozvíjať  a zároveň si budeš všímať nové skladové priestory, ktoré sú potenciálom pre náš biznis. Mesačne navštíviš 30-40 zákazníkov.

Pravidelne sa  budeš zúčastňovať zahraničných školení a konferencií, preto je potrebná naozaj aktívna znalosť angličtiny. Môžeš sa teda rozvíjať a posúvať ďalej.

 

Čo ti ponúkame?

Pozíciu, pri ktorej môžeš naplno využiť svoj potenciál, obchodného ducha, ale aj strategické a technické myslenie. Priestor na realizáciu vlastných nápadov. Medzinárodné pracovné prostredie. Samozrejmosťou sú pracovné prostriedky – mobil, laptop, automobil, ktorý poskytujeme aj na súkromné účely.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

Nastavovač vstrekolisov

Koho hľadáme?

Chceš pracovať v skutočne dobrej firme? Pridaj sa k nám. Do nášho tímu hľadáme ODBORNÍKA na nastavovanie a upravovanie vstrekovacích parametrov. Budeš pracovať so vstrekolisami značky ARGBUR a DEMAG, hýbať s parametrami podľa toho, aké faktory vstupujú do procesu (teplota, tlak, otrasy, vlhkosť,...). Chceme niekoho, kto už má predchádzajúcu skúsenosť s touto prácou v PLASTÁRSKEJ VÝROBE, pozná materiály a vie, ako fungujú a reagujú.

Osobnostne by si mal byť TÍMOVÝ HRÁČ, otvorený novým riešeniam a možnostiam s „CAN DO“ postojom.

Tvojou výhodou bude aj znalosť angličtiny (min. na úrovni čítania technickej dokumentácie) a CAD systému, nie je to však podmienka.

Čo ti ponúkame?

Máme výnimočnú kultúru. U nás môžeš rásť a posúvať sa, pretože kladieme vysoký dôraz na rozvoj potenciálu. Sme dobrý kolektív založený na medziľudských vzťahoch. Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali i z nej odchádzali. Okrem mesačnej mzdy ponúkame pre zamestnancov zaujímavé a netradičné aktivity, napr. vo forme raňajok, ku ktorým máš aj platenú 10 minútovú prestávku, aby si si ich mohol vychutnať.

V prípade, že si z iného regiónu, radi ti pomôžeme s relokáciou.

Kto sme?

Sme zahraničná spoločnosť, ktorá je lídrom vo vysoko výkonných ložiskových riešeniach. Sídlime v regióne Martin.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

Realitný koncipient

Koho hľadáme?

Teba! Je nám jedno, koľko máš rokov a či si muž alebo žena. 

Hľadáme človeka, ktorý zaujme svojou charizmou a komunikáciou. Takého, ktorý je empatický a preto vie dobre porozumieť potrebám klienta.

Férového, ktorý si váži ľudí bez rozdielu a obchod chápe ako príležitosť na „win-win“ situáciu pre všetkých zúčastnených.

Vytrvalého a ľudského, ktorý vie, že pre rozvoj úspechu v obchodnej sfére je treba budovať pevné vzťahy s klientmi aj s kolegami.

Do nášho tímu radi privítame tých, ktorí CHCÚ, hľadajú riešenia a majú „ťah na bránku“.

Potrebujeme cítiť z teba život, nadšenie, drive , neutíchajúcu chuť dosahovať úspechy a zlepšovať sa.

A... Chceme ťa nadlho.

 Čo Ťa čaká?

Sloboda vo firemnej kultúre aj časovej flexibilite.  Práca na živnosť alebo mandátnu zmluvu.

Gro tvojej práce bude v teréne pri prehliadkach a predaj či prenájme bytov. Budeš mať však svoj pracovný priestor aj v kancelárii priamo v Žiline.

Na začiatku ti zveríme do rúk zákazky, na ktorých sa naučíš všetko podstatné. Popri nich budeš postupne budovať portfólio klientov a hľadať svoje vlastné príležitosti na obchod.

Komunikácia, samostatnosť a zodpovednosť za svoje výsledky.

Len tvoje vlastné nadšenie a snaha ohraničujú to, na akých veľkých projektoch budeš pracovať a koľko budeš zarábať.

Čo ponúkame?

 • Dynamickú prácu, v ktorej budeš sám sebe pánom.
 • Len tvoje vlastné nadšenie a snaha ohraničujú to, na akých veľkých projektoch budeš pracovať a koľko budeš zarábať.
 • Kompletné zaučenie. K tvojmu drive a nadšeniu odovzdáme vedomosti získané rokmi praxe.
 • Možnosť rásť ako človek aj ako profesionál. Rozvinutie komunikačných a obchodníckych zručností v kombinácii s prehľadom na finančnom trhu je cenné a otvára mnohé dvere.
 • Systém odmeňovania bude podrobnejšie vysvetlený na osobnom pohovore.
 • Plat: priame odmeny z predaja.

Kto sme?

Sme slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na realitnom trhu na Slovensku aj v zahraničí. Ako firma stále rastieme a napredujeme, realizujeme nové projekty. A to nielen tie, ktoré sú zamerané na biznis. Budujeme presah medzi obchodom a službou ľuďom a celej spoločnosti, preto vzdelávame, motivujeme a šírime osvetu.

Férovosť, čestnosť a etika u nás nie sú len frázou, ale základom našej každodennej práce.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

banner karty

Vyskúšaj našich 36 kariet

… a priprav sa lepšie na pracovný pohovor

banner zmena

Túžiš po zmene či novej výzve?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet