breadcrumb

Pracovné pozície

Manažér výroby

Si zameraný na zlepšenie? Máš schopnosť viesť a rozvíjať tím? Si znalý výrobného procesu? 

Potom hľadáme práve teba!

Hľadáme totiž človeka na pozíciu zodpovednú za prevádzku výrobného oddelenia v plastárskej spoločnosti. V tvojej kompetencii bude koordinácia výrobných aktivít, technologických zmien, či zlepšovanie procesu a optimalizácia- sme “ lean positive”.

Čo budeš robiť?

Budeš riadiť a dohliadať na proces s cieľom zabezpečiť výrobu podľa výrobného plánu tak, aby sme uspokojili požiadavky zákazníkov. Mal by si zabezpečiť udržiavanie plynulého priebehu výroby a stanovovanie denných pracovných priorít.

Táto pozícia od teba vyžaduje dobré komunikačné zručnosti (aj v angličtine), skúsenosti s vedením ľudí a s riadením výroby.

Veľkou výhodou je ak si sa stretol s výrobou plastových dielov vstrekovaním a vytláčaním a si odborník na priemyselné inžinierstvo, alebo strojárstvo. 

Hľadáme človeka s vnútorným motorom, ktorý dokáže prijímať a počúvať názory, ale ak je potrebné, vie si stáť za svojím slovom. Spolu s technikmi, majstrami a ďalšími kolegami budete mať spoločný cieľ a to zefektívňovať výrobné procesy, je preto dôležité, aby si bol tímový hráč.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. 2500 EUR Brutto - závisí od skúseností kandidáta + ročný finančný bonus

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame zaujímavú pozíciu v manažmente výrobného závodu. Budeš mať priestor na rozvíjanie svojich technologických zručností v oblasti výroby plastov. Ponúkame ti zdravé pracovné vzťahy, nájdeš u nás vysoké pracovné nasadenie aj humor :-)

Kto sme?

Sme plastárska výrobná spoločnosť, ktorá je súčasťou zahraničnej skupiny. Naše výrobky dodávame do rôznych druhov priemyslu.

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

min. 2500 Eur

Procesný Inžinier

Stále sa pýtaš „prečo“?

V našej výrobe vznikajú produkty, ktoré sú presné na desatinu a ak nastane odchýlka, potrebujeme vedieť prečo vznikla. Možno si to práve ty, kto nám pomôže s hľadaním riešení vo výrobe. 

Chceme do svojho tímu človeka, ktorý dokáže logicky uvažovať a nenechá sa odradiť, až kým nenájde skutočnú príčinu. Praktického človeka, ktorý nemusí technicky ovládať stroj, ale ktorý ho dokáže z dlhodobejšieho hľadiska analyzovať a nájsť jeho slabé miesta.

Sme výrobná spoločnosť s plnoautomatickými robotmi a čistou prevádzkou. Našim produktom sú výmenníky tepla, ktoré sú na trhu už 60 rokov, za čo vďačíme svojej patentovanej metóde výroby.

Sme menšia firma s 37 zamestnancami, v ktorej všetci komunikujeme otvorene. Máme radi keď ľudia vedia a povedia čo chcú. Pracujeme v jednosmennej prevádzke s priateľskou atmosférou naprieč celou organizačnou štruktúrou.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

1500 - 1800 Eur btt

Vodič nákladnej dopravy

Koho hľadáme?

Aktívneho vodiča s oprávnením skupiny E a slušného človeka. Prax uvítame, no nie je podmienkou, pokiaľ máš doklady potrebné na vedenie nákladnej dopravy (VP sk. E,KKV, Karta na digitálny tachograf), radi ťa zaučíme. Dôležité je chcieť. Hlavnou náplňou tvojej práce bude distribuovať tovar - nápoje na kamióne značky Volvo alebo Mercedes na území Slovenska alebo Čiech. Naši vodiči najazdia približne 8000 km mesačne a denne urobia maximálne 3 vykládky.

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný týždeň?

Pracovná doba začína aj končí u nás firme. Po náklade tovaru ťa čaká jeho rozvoz. Záverom pracovného dňa je odparkovanie vozidla na firemnom parkovisku. Dodržujeme legislatívne štandardy, čo sa týka povinného odpočinku a doby jazdenia, myslia na to aj naši dispečeri pri plánovaní jázd, ale taktiež je vhodné, aby si na to myslel aj ty.

Jazdíme od nedele do piatku (nemusí to byť každý z týchto dní), rozpis svojich jázd na nasledujúci týždeň dostaneš vždy v piatok.

Nie je možné parkovať vozidlo mimo firemného parkoviska. Pokiaľ nie si z blízkeho okolia, je možnosť prespávať vo vozidle, ktoré je vybavené posteľou. Na tento účel máme k dispozícii aj sociálne zariadenia (šatne, sprchy).

Hľadáme lojálneho človeka, ktorý je samostatný, zodpovedný , rád pomôže iným a nebojí sa manuálnej práce.

Čo ponúkame?

 • Dlhodobú spoluprácu, pokiaľ bude záujem na oboch stranách.
 • Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali, i odchádzali. Sme otvorení férovej komunikácii a počúvame vás.
 • Okrem základnej mzdy a variabilnej zložky ponúkame ďalšie benefity, ktoré ti radi predstavíme na osobnom stretnutí.
 • Samozrejmosťou sú príplatky za prácu podľa ZP.

Čo požadujeme?

 • Vodičský preukaz skupiny E
 • KKV (kvalifikačná karta vodiča)
 • Karta pre digitálny tachograf

Informácie o výberovom konaní

Nástup je možný ihneď. Ponúkame pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, so skúšobnou dobou.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielaš ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie si vhodný kandidát, slušne ti to napíšeme. Ak máme pocit, že by si to mohli byť práve ty, tak voláme, píšeme a skúšame si s tebou dohodnúť stretnutie.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé kolo je už priamo u nášho klienta.

Kto sme?

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť, pracujeme na území Čiech a Slovenska. Sme rokmi zohraté zloženie, máme približne 100 dlhodobých zamestnancov a autá značky Volvo a Mercedes.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Konzultant - analytik

Koho hľadáme:

Vyznáš sa v oblasti personalistiky a miezd, HR modulov alebo dochádzky? Rád analyzuješ a premýšľaš o tom, prečo veci fungujú? Stretol si sa už s SQL databázami? Máš rád komunikáciu a láka ťa projektový manažment? Tak hľadáme práve Teba na pozíciu konzultant – analytik.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude komunikácia. S kolegami a s klientmi. Ak budeme potrebovať informácie k tomu, aké zmeny treba implementovať, Ty budeš ten, kto to objasní zvyšku tímu. Vďaka Tvojej analýze a prezentácii sa zavedú zmeny. Tie, spolu s ostatnou potrebnou agendou zdokumentuješ. Niekedy pôjdeš aj na služobnú cestu, preto by si mal vedieť riadiť auto v mestách ale i po diaľnici.

Do nášho tímu chceme kolegu, ktorý dokáže využiť analýzy pre návrh riešení, nebojí sa zdvihnúť telefón a zavolať, kedykoľvek je to potrebné. Vie nájsť optimálne riešenie a dorozumie sa aj po anglicky.

Čo ponúkame?

Nie je to však jednostranná záležitosť. Sme radi keď sa naši ľudia posúvajú vpred a preto Ti dáme možnosť odborného vzdelávania. Aby to však nebolo len o učení, v našich vynovených priestoroch si môžeš oddýchnuť pri TV, alebo Xboxe 360. Ak si skôr fanúšik kníh, máme tu pre Teba široké spektrum literatúry. Myslíme aj na Tvoj pitný režim a s príspevkom na DDS tiež na Tvoju budúcnosť. Si skôr nočná sova? Nie je problém, u nás si čas nastavíš podľa seba a príležitostne môžeš pracovať aj z domu. A to už ani nehovoríme o našich nezabudnuteľných teambuildingoch.

Samozrejme, že okrem týchto benefitov Ťa oceníme aj finančne. Podľa Tvojich skúseností Ti dáme od 1100 Eur brutto a k tomu kvartálne odmeny.

Chceme Ťa na plný pracovný úväzok.

Kto sme?

Sme spoločnosť, ktorá už štvrťstoročie pôsobí na slovenskom trhu v oblasti vývoja, implementácie a podpory efektívnych IT a HR riešení. Podarilo sa nám nadobudnúť veľa skúseností a know-how, ktoré nám umožňuje napredovať. Spoločne s tým sa rozvíjame aj my a náš tím. Podporujeme odborný a osobnostný rast, sme pozitívne naladení a tešíme sa na to, že ťa spoznáme.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

1100

Analytik pre mzdy s anglickým jazykom

Koho hľadáme? 

Ak ovládaš mzdové účtovníctvo a personalistiku si náš človek!

Poď k nám a budeš spracovávať mzdovú agendu pre našich klientov v podobe outsourcingu personalistiky a miezd. Takisto aj poskytovať hotline užívateľom našich personálnych a mzdových systémov.

Máme vlastný softwér na jednoduché a podvojné účtovníctvo, ktorý poskytujeme zákazníkom, a v ktorom budeš pracovať.

Čo ponúkame?

Ako náš človek budeš mať všetky výhody - od notebooku a mobilu aj na súkromné účely, príspevku na stravu nad rámec Zákonníka práce, až po možnosti odborného a jazykového vzdelávania. U nás môžeš mať všetko to, čo potrebuješ. Od firemnej knižnice, cez príspevky pri životných a pracovných jubileách, narodení dieťaťa, či príspevkov pre darcov krvi, až k pitnému režimu a príspevku na DDS. Benefitov je naozaj veľa.

Hľadáš plný pracovný úväzok s možnosťou práce z domu po zaučení a zapracovaní? Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre mestá: Žilina, Piešťany.

Zaujalo ťa to a máš kľúčové vlastnosti ako je komunikatívnosť, zodpovednosť, a tímovosť? Vieš po anglicky? Ak si doteraz odpovedal áno, očakávame už len pozitívny prístup k zákazníkovi a analytické a logické myslenie. Rovnako oceníme schopnosť "vedieť sa vynájsť" a v neposlednom rade aj prax v oblasti personalistiky a miezd.

 

Dáme ti 1100 Eur btt podľa skúseností + kvartálne odmeny.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

1100 Eur

Obchodník- technický predaj- Bratislava

Kto sme?

Sme zahraničná  spoločnosť  poskytujúca riešenia pre priemyselné skladovanie , ktoré navrhujeme  zákazníkom na mieru . Využívame pritom špičkové technológie.  Našim produktom sú priemyselné riešenia budov a skladov, ktoré úspešne realizujeme okrem Slovenska vo viacerých krajinách sveta(Nemecko, Rusko, Fínsko a ďalšie).

Sídlime v Bratislavskom kraji.

Koho hľadáme?

Hľadáme šikovného  obchodníka do nášho úzkeho tímu, ktorý bude mať na starosti zákazníkov v regióne  Bratislava a vyťaží maximum z potenciálu, ktorý tento trh ponúka.

Základom je  konzultácia a následné  riešenie priamo šité  na mieru podľa daných potrieb klienta, samotný predaj je až finálna čerešnička na torte . Je preto veľmi dôležité, aby si bol technicky zdatný , pretože ide o oblasť skladových riešení (regály, konzoly, polo a plne automatizované systémy) a mal už s B2B predajom nejakú skúsenosť.

Chceme obchodníka, ktorý vie uchopiť projektový obchod správnym spôsobom -  vyjedná so zákazníkom nielen obchodnú zmluvu, ale aj vyhľadá potenciál a navrhne riešenia. Custom made solutions.

Dostaneš portfólio klientov, ktorých budeš rozvíjať  a zároveň si budeš všímať nové skladové priestory, ktoré sú potenciálom pre náš biznis. Mesačne navštíviš 30-40 zákazníkov.

Pravidelne sa  budeš zúčastňovať zahraničných školení a konferencií, preto je potrebná naozaj aktívna znalosť angličtiny. Môžeš sa teda rozvíjať a posúvať ďalej.

 

Čo ti ponúkame?

Pozíciu, pri ktorej môžeš naplno využiť svoj potenciál, obchodného ducha, ale aj strategické a technické myslenie. Priestor na realizáciu vlastných nápadov. Medzinárodné pracovné prostredie. Samozrejmosťou sú pracovné prostriedky – mobil, laptop, automobil, ktorý poskytujeme aj na súkromné účely.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

Nastavovač vstrekolisov

Koho hľadáme?

Chceš pracovať v skutočne dobrej firme? Pridaj sa k nám. Do nášho tímu hľadáme ODBORNÍKA na nastavovanie a upravovanie vstrekovacích parametrov. Budeš pracovať so vstrekolisami značky ARGBUR a DEMAG, hýbať s parametrami podľa toho, aké faktory vstupujú do procesu (teplota, tlak, otrasy, vlhkosť,...). Chceme niekoho, kto už má predchádzajúcu skúsenosť s touto prácou v PLASTÁRSKEJ VÝROBE, pozná materiály a vie, ako fungujú a reagujú.

Osobnostne by si mal byť TÍMOVÝ HRÁČ, otvorený novým riešeniam a možnostiam s „CAN DO“ postojom.

Tvojou výhodou bude aj znalosť angličtiny (min. na úrovni čítania technickej dokumentácie) a CAD systému, nie je to však podmienka.

Čo ti ponúkame?

Máme výnimočnú kultúru. U nás môžeš rásť a posúvať sa, pretože kladieme vysoký dôraz na rozvoj potenciálu. Sme dobrý kolektív založený na medziľudských vzťahoch. Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali i z nej odchádzali. Okrem mesačnej mzdy ponúkame pre zamestnancov zaujímavé a netradičné aktivity, napr. vo forme raňajok, ku ktorým máš aj platenú 10 minútovú prestávku, aby si si ich mohol vychutnať.

V prípade, že si z iného regiónu, radi ti pomôžeme s relokáciou.

Kto sme?

Sme zahraničná spoločnosť, ktorá je lídrom vo vysoko výkonných ložiskových riešeniach. Sídlime v regióne Martin.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

Realitný koncipient

Koho hľadáme?

Teba! Je nám jedno, koľko máš rokov a či si muž alebo žena. 

Hľadáme človeka, ktorý zaujme svojou charizmou a komunikáciou. Takého, ktorý je empatický a preto vie dobre porozumieť potrebám klienta.

Férového, ktorý si váži ľudí bez rozdielu a obchod chápe ako príležitosť na „win-win“ situáciu pre všetkých zúčastnených.

Vytrvalého a ľudského, ktorý vie, že pre rozvoj úspechu v obchodnej sfére je treba budovať pevné vzťahy s klientmi aj s kolegami.

Do nášho tímu radi privítame tých, ktorí CHCÚ, hľadajú riešenia a majú „ťah na bránku“.

Potrebujeme cítiť z teba život, nadšenie, drive , neutíchajúcu chuť dosahovať úspechy a zlepšovať sa.

A... Chceme ťa nadlho.

 Čo Ťa čaká?

Sloboda vo firemnej kultúre aj časovej flexibilite.  Práca na živnosť alebo mandátnu zmluvu.

Gro tvojej práce bude v teréne pri prehliadkach a predaj či prenájme bytov. Budeš mať však svoj pracovný priestor aj v kancelárii priamo v Žiline.

Na začiatku ti zveríme do rúk zákazky, na ktorých sa naučíš všetko podstatné. Popri nich budeš postupne budovať portfólio klientov a hľadať svoje vlastné príležitosti na obchod.

Komunikácia, samostatnosť a zodpovednosť za svoje výsledky.

Len tvoje vlastné nadšenie a snaha ohraničujú to, na akých veľkých projektoch budeš pracovať a koľko budeš zarábať.

Čo ponúkame?

 • Dynamickú prácu, v ktorej budeš sám sebe pánom.
 • Len tvoje vlastné nadšenie a snaha ohraničujú to, na akých veľkých projektoch budeš pracovať a koľko budeš zarábať.
 • Kompletné zaučenie. K tvojmu drive a nadšeniu odovzdáme vedomosti získané rokmi praxe.
 • Možnosť rásť ako človek aj ako profesionál. Rozvinutie komunikačných a obchodníckych zručností v kombinácii s prehľadom na finančnom trhu je cenné a otvára mnohé dvere.
 • Systém odmeňovania bude podrobnejšie vysvetlený na osobnom pohovore.
 • Plat: priame odmeny z predaja.

Kto sme?

Sme slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na realitnom trhu na Slovensku aj v zahraničí. Ako firma stále rastieme a napredujeme, realizujeme nové projekty. A to nielen tie, ktoré sú zamerané na biznis. Budujeme presah medzi obchodom a službou ľuďom a celej spoločnosti, preto vzdelávame, motivujeme a šírime osvetu.

Férovosť, čestnosť a etika u nás nie sú len frázou, ale základom našej každodennej práce.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

Obchodník v Prahe

Chceš byť prvý pri tom a máš guráž pustiť sa do vybudovania českej pobočky v Prahe? Lebo ak áno, tak nasledovná ponuka je pre teba ako stvorená (čítaj ďalej):

 

Hľadáme makača, ktorý začne v Prahe a jej okolí budovať firmu od jej úplného začiatku. Niekoho, kto sa nezľakne dennej operatívy, komu ide obchod (či už ako nákupca alebo obchodník), niekto, kto hravo zvláda akvizície a dobre sa orientuje v oblasti prenájmu či servisovania tlačiarní (väčších či menších) alebo i v oblasti hardvéru IT.

 

Ešte sme ťa neodradili? Tak čítaj ďalej:

Táto ponuka nie je pre každého. Ako to býva pri každom začiatku, všetko si budeš musieť vyšľapať sám: zistiť, vybaviť i zabezpečiť. Od nových kontakov, cez logistiku, spôsob, akým to začneš všetko dávať dokopy. Na začiatku sa ti budú venovať samozrejme kolegovia zo Slovenska, s ktorými stráviš potrebný čas na to, aby si spoznal celú firmu i tím (mimochodom, tím je veľmi príjemný, všetko je postavené na otvorenosti a férovosti- žiadna kontrola GPS tu nehrozí, keď si treba vyrozprávať veci, tak sa tak deje. Sami kolegovia si vyberajú miesto na teambuildingy mimo SK. Vozia sa na Kodiakoch a mobily majú vyššej triedy).

 

Koho hľadáme? 

 

Vieme, že ideálneho kandidáta nájsť je náročné. My však veríme, že sa k jednému z vás táto ponuka dostane. A že budeš plynule rozprávať česky, že si férový, čestný a otvorený človek, ktorý sa chce vo svojej kariére posunúť. Pretože toto je práve tá príležitosť stať sa riaditeľom českej pobočky, vybudovať menší tím ľudí v CZ a možno sa stať i spoločníkom firmy v Čechách. Nebudeme ťa kontrolovať, nebudeme po tebe chcieť desiatky reportov.

Budeme však chcieť, aby si mal skúsenosti, obchodníckeho ducha, ideálne kontakty na trhu, aby si veril značke, ktorú ponúkaš, a kvalita a s ňou spojené aj fantastické služby zákazníkom sú to, čo ťa ženie vpred.

 

 

 

Ponúkaná mzda:

 

100 000 CZK- základná zložka mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta+ variabilná zložka sa bude pohybovať okolo 30 000 CZK a bude závisieť od podielu na marži.

 

Čo ponúkame?

 

Ponúkame prácu v dynamickom prostredí, ktoré je založené na partnerských a priateľských vzťahoch.

Slobodu v práci.

Kompetencie a zodpovednosť.

Možnosť profesijného rastu až do pozície riaditeľa pobočky v CZ.

Tiež služobné vozidlo určené aj na súkromné účely (všetku naftu za teba uhradíme).

Mobilný telefón vyššej triedy.

Stravné vo výške 150EUR ( približne 3800CZK).

 

 

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj: 

 

Zuzana Száraz

+421 911 281 110

z.szaraz@ynak.sk

banner karty

Vyskúšaj našich 36 kariet

… a priprav sa lepšie na pracovný pohovor

banner zmena

Túžiš po zmene či novej výzve?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet