breadcrumb

Pracovné pozície

Vodič nákladnej dopravy

Koho hľadáme?

Aktívneho vodiča s oprávnením skupiny E a slušného človeka. Prax uvítame, no nie je podmienkou, pokiaľ máš doklady potrebné na vedenie nákladnej dopravy (VP sk. E,KKV, Karta na digitálny tachograf), radi ťa zaučíme. Dôležité je chcieť. Hlavnou náplňou tvojej práce bude distribuovať tovar - nápoje na kamióne značky Volvo alebo Mercedes na území Slovenska alebo Čiech. Naši vodiči najazdia približne 8000 km mesačne a denne urobia maximálne 3 vykládky.

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný týždeň?

Pracovná doba začína aj končí u nás firme. Po náklade tovaru ťa čaká jeho rozvoz. Záverom pracovného dňa je odparkovanie vozidla na firemnom parkovisku. Dodržujeme legislatívne štandardy, čo sa týka povinného odpočinku a doby jazdenia, myslia na to aj naši dispečeri pri plánovaní jázd, ale taktiež je vhodné, aby si na to myslel aj ty.

Jazdíme od nedele do piatku (nemusí to byť každý z týchto dní), rozpis svojich jázd na nasledujúci týždeň dostaneš vždy v piatok.

Nie je možné parkovať vozidlo mimo firemného parkoviska. Pokiaľ nie si z blízkeho okolia, je možnosť prespávať vo vozidle, ktoré je vybavené posteľou. Na tento účel máme k dispozícii aj sociálne zariadenia (šatne, sprchy).

Hľadáme lojálneho človeka, ktorý je samostatný, zodpovedný , rád pomôže iným a nebojí sa manuálnej práce.

Čo ponúkame?

 • Dlhodobú spoluprácu, pokiaľ bude záujem na oboch stranách.
 • Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali, i odchádzali. Sme otvorení férovej komunikácii a počúvame vás.
 • Okrem základnej mzdy a variabilnej zložky ponúkame ďalšie benefity, ktoré ti radi predstavíme na osobnom stretnutí.
 • Samozrejmosťou sú príplatky za prácu podľa ZP.

Čo požadujeme?

 • Vodičský preukaz skupiny E
 • KKV (kvalifikačná karta vodiča)
 • Karta pre digitálny tachograf

Informácie o výberovom konaní

Nástup je možný ihneď. Ponúkame pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, so skúšobnou dobou.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielaš ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie si vhodný kandidát, slušne ti to napíšeme. Ak máme pocit, že by si to mohli byť práve ty, tak voláme, píšeme a skúšame si s tebou dohodnúť stretnutie.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé kolo je už priamo u nášho klienta.

Kto sme?

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť, pracujeme na území Čiech a Slovenska. Sme rokmi zohraté zloženie, máme približne 100 dlhodobých zamestnancov a autá značky Volvo a Mercedes.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Area sales manager

Koho hľadáme?

Hľadáme šikovného človeka do nášho úzkeho tímu, ktorý bude mať na starosti hlavne akvizície klientov v  Žilinskom a Trenčianskom kraji.

Momentálne pôsobíme na západe a juhu Slovenska, ale naším cieľom je napredovať na stred a východ SR, kde už takisto máme zopár klientov. Naším produktom sú priemyselné riešenia budov a skladov, ktoré úspešne realizujeme okrem Slovenska vo viacerých krajinách sveta (Nemecko, Rusko, Fínsko a ďalšie).

Chceme niekoho, kto dokáže vyťažiť maximum z potenciálu, ktorý ponúka trh v tomto regióne.

Základom je konzultácia a následné riešenie priamo šité na mieru podľa daných potrieb klienta, samotný predaj je až finálna čerešnička na torte. Je preto veľmi dôležité, aby si bol technicky zdatný v tejto oblasti (ideálne absolventi stavebnej či strojníckej fakulty) a mal už s B2B predajom nejakú skúsenosť. Pokiaľ nemáš obchodnú skúsenosť, ale si zdatný komunikátor, optimista, ZDRAVO sebavedomý a si technický zdatný v tomto smere, môžeš byť aj TY vhodným kandidátom.

Gro tvojej práce bude šíriť osvetu o nás, všímať si skladové priestory, oslovovať klientov - budeš mať rozsiahle pole pôsobnosti.

Chceme niekoho, kto má ťah na bránku, kreativitu, technické myslenie – a toto vie skĺbiť za účelom hľadania spôsobov ako získať klienta - vedieť využiť potenciál produktov, ktoré ponúkame.

Pravidelne sa budeš zúčastňovať zahraničných školení a konferencií, preto je potrebná naozaj aktívna znalosť angličtiny. Môžeš sa teda rozvíjať a posúvať ďalej.

Čo ti ponúkame?

Pozíciu, pri ktorej môžeš naplno využiť svoj potenciál, obchodného ducha, ale aj strategické a technické myslenie. Priestor na realizáciu vlastných nápadov. Medzinárodné pracovné prostredie. Samozrejmosťou sú pracovné prostriedky – mobil, laptop, automobil, ktorý poskytujeme aj na súkromné účely.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

IT business aplications analyst

Koho hľadáme?

Sme súčasťou americkej skupiny - globálneho lídra vo vysoko výkonných ložiskových riešeniach, ktorá pôsobí vo viacerých krajinách Európy.

Hľadáme človeka na globálnu pozíciu, ktorý bude sedieť v jednej z našich dcérskych spoločností v Európe, v meste Martin, a svojou činnosťou podporovať ostatné výrobné závody v Európe (Taliansko, Nemecko, Francúzsko, Švajčiarsko). Nevyžadujeme cestovanie viac ako 3x do roka, svoju prácu budeš vykonávať  hlavne online.

V prvom rade chceme človeka, ktorý má finančné „zázemie“ a rozumie tomu, ako funguje účtovníctvo. Nebudeš však súčasťou finančného oddelenia, ale IT.

Podmienkou je, aby si bol familiárny s programom SAP. Ideálne je, ak si zažil jeho implementáciu, prípadne implementáciu iných biznis aplikácií.

Je dôležité, aby si mal skúseností z výrobnej spoločnosti.

Budeš mať na starosti okrem SAPu aj ďalšie biznis aplikácie (CRM, EDA, EM system, E-commerce a veľa ďalších aplikácií). SAP už máme plne implementovaný, ak však bude potrebné niečo doladiť, pôjde to cez teba. Budeš podporovateľom finančných auditov.

Súčasťou tvojej práce bude aj spolupráca s finančnými a kontrolingovými oddeleniami v ďalších závodoch v rámci Európy. Uvítame tvoju iniciatívu a nápady pri spolupráci na globálnych projektoch. Budeš súčasťou 12-členného medzinárodného IT tímu zodpovedného za biznis aplikácie (tvoj šéf sedí vo Francúzsku, tvoji kolegovia po celom svete).

Osobnostne hľadáme niekoho, kto ma túžbu učiť sa nové veci, je hľadačom riešení a schopný fungovať samostatne - zároveň však vie, že na dosiahnutie výsledku spoločnosti je potrebné byť tímovým hráčom.

Reaguj, prosím, až po prečítaní celého inzerátu.

Čo ponúkame?

Pozíciu, pri ktorej môžeš nielen využiť, ale aj rozvíjať svoj potenciál. Záleží len od teba, priestor ti dáme. Dostaneš aj kompetencie a našu dôveru, máme však aj očakávania.

Sme dobrý kolektív založený na kvalitných medziľudských vzťahoch. Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali, ale z nej aj odchádzali.

Okrem mesačnej mzdy ponúkame pre zamestnancov zaujímavé a netradičné aktivity.

V prípade, že si z iného regiónu, radi ti pomôžeme s relokáciou.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Servisný technik

Koho hľadáme?

Hľadáme TECHNIKA na MONTÁŽ a SERVIS drevoobrábacích strojov. Gro tvojej práce bude vykonávanie montáže a servisných zásahov zariadenia, zisťovanie a odstraňovanie porúch. Poskytnutie technickej podpory a poradenstva zákazníkovi či školenie personálu. Práca v teréne predstavuje v priemere 3 dni v týždni (prevažne v rámci SK), preto by ti časté CESTOVANIE nemalo prekážať teraz a ani v budúcnosti (hľadáme niekoho na DLHO).
Práca pozostáva aj z práce v technologickom centre spoločnosti - praktické skúšky v centre, samoštúdium, konzultácie so seniormi, tiež sa budeš venovať technickému zázemiu v budove.

Si vhodný kandidát, ak:

 • máš všeobecnú technickú zdatnosť a zručnosť,
 • technické myslenie,
 • ovládaš anglický, prípadne nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (občas budeš komunikovať s kolegami v Rakúsku a Nemecku),
 • MUSÍŠ mať odbornú spôsobilosť o elektrotechnike MIN. § 21
 • a byť aktívny vodič (vodičský preukaz skupiny B).

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme parťáka do servisného tímu, s ktorým bude radosť pracovať a ktorého budú klienti firmy radi vidieť.
Ak si zodpovedný, vieš pracovať samostatne v teréne a máš chuť sa učiť nové veci, zároveň ti nie je cudzia ani slušnosť, máš vysoký predpoklad byť tým pravým kandidátom pre nás.

Čo ponúkame?

Sme spoločnosť, ktorá predáva MERCEDESY v segmente, v ktorom pôsobíme. Našich zamestnancov školíme v špičkových technologických centrách v zahraničí. Práca u nás je stabilná, dlhodobá a zároveň rozmanitá (časté cestovanie).
Služobný automobil poskytujeme aj na súkromné účely.

Kto sme?

Spoločnosť sa zaoberá predajom drevoobrábacích strojov, prevažne nemeckých a rakúskych značiek.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

HR assistant

Koho hľadáme?

Do nášho úzkeho tímu na personálnom oddelení hľadáme človeka, NIE JE VŠAK NUTNÉ, aby si mal predchádzajúce skúsenosti s personalistikou.

Podmienkou je AKTÍVNA ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA – budeš robiť podporu pri prekladoch HR dokumentov z AJ a do AJ a takisto aj praktické SKÚSENOSTI S EXCELOM,  budeš spolupracovať pri príprave reportingu.

Čo ťa u nás čaká?

Budeš mať na starosti HR administratívu, pracovno-právnu agendu, nábor, ale aj zabezpečovanie vstupných a ďalších školení výrobných zamestnancov.

Dostaneš sa aj ku korporátnym projektom v rámci podpory svojej manažérky.

Pokiaľ nemáš skúsenosti v oblasti HR a je to oblasť, ktorá ťa láka – toto je pre teba výborná príležitosť. U nás zažiješ a naučíš sa široké spektrum HR procesov (podklady pre mzdy, nábor, vzdelávanie, adaptácia, a iné). Ak si už pracoval/a s personalistikou, veríme, že u nás svoje skúsenosti prehĺbiš a naučíš sa aj niečo nové.

Osobnostne hľadáme zodpovedňoša s pozitívnym postojom, ktorý rád doťahuje veci do konca.

Ak ťa naša inzercia zaujala, radi sa o tebe dozvieme. Spolu so svojím životopisom (motivačný list nie je potrebný) napíš, prosím, do textu odpoveď na nasledujúcu otázku: Prečo práve oblasť HR?

Overíme si, či si prečítal/a inzerát až do konca.

Kto sme?

Sme popredným zahraničným dodávateľom produktov z jemného papiera pre domácnosti a priemyselných zákazníkov. Sme jednotkou na slovenskom trhu a výrobné závody máme v 5 krajinách. Naším cieľom je, aby každodenný život spotrebiteľov, zákazníkov a koncových používateľov bol pohodlnejší vďaka papieru, ktorý dodávame vo vysokej kvalite a prostredníctvom profesionálnej služby.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

Nastavovač vstrekolisov

Koho hľadáme?

Chceš pracovať v skutočne dobrej firme? Pridaj sa k nám. Do nášho tímu hľadáme ODBORNÍKA na nastavovanie a upravovanie vstrekovacích parametrov. Budeš pracovať so vstrekolisami značky ARGBUR a DEMAG, hýbať s parametrami podľa toho, aké faktory vstupujú do procesu (teplota, tlak, otrasy, vlhkosť,...). Chceme niekoho, kto už má predchádzajúcu skúsenosť s touto prácou v PLASTÁRSKEJ VÝROBE, pozná materiály a vie, ako fungujú a reagujú.

Osobnostne by si mal byť TÍMOVÝ HRÁČ, otvorený novým riešeniam a možnostiam s „CAN DO“ postojom.

Tvojou výhodou bude aj znalosť angličtiny (min. na úrovni čítania technickej dokumentácie) a CAD systému, nie je to však podmienka.

Čo ti ponúkame?

Máme výnimočnú kultúru. U nás môžeš rásť a posúvať sa, pretože kladieme vysoký dôraz na rozvoj potenciálu. Sme dobrý kolektív založený na medziľudských vzťahoch. Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali i z nej odchádzali. Okrem mesačnej mzdy ponúkame pre zamestnancov zaujímavé a netradičné aktivity, napr. vo forme raňajok, ku ktorým máš aj platenú 10 minútovú prestávku, aby si si ich mohol vychutnať.

V prípade, že si z iného regiónu, radi ti pomôžeme s relokáciou.

Kto sme?

Sme zahraničná spoločnosť, ktorá je lídrom vo vysoko výkonných ložiskových riešeniach. Sídlime v regióne Martin.

Zaujala ťa táto pozícia? Kontaktuj:

Andrea Vorobeľová
+421 948 232 978
ynak@ynak.sk

banner karty

Vyskúšaj našich 36 kariet

… a priprav sa lepšie na pracovný pohovor

banner zmena

Túžiš po zmene či novej výzve?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet