breadcrumb

Hľadám zamestnancov

Chceš nájsť skvelých zamestnancov a vylepšiť svoju firmu? Si na správnom mieste, okrem dôkladného výberu uchádzačov máme v ponuke aj vzdelávania vedúcich pracovníkov a školenia personálnych manažérov. A všetko pôjde o čosi jednoduchšie.

Vyhľadávame a vyberáme

O pozícii a firme potrebujeme vedieť čo najviac, takže sa veľa pýtame a nazrieme aj do prevádzky. Pri prvom stretnutí s uchádzačom zhodnotíme jeho kvality a očakávania. Na pohovor do spoločnosti potom posielame len pár kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a myslíme si, že by bola daná pozícia pre nich úplne vhodná. Na davy nevyhovujúcich kandidátov tak môžeš pokojne zabudnúť.

Vzdelávame

My zamestnancov nielen hľadáme, ale ich aj vzdelávame. Vytvárame vzdelávacie programy na mieru, predovšetkým pre obchodné tímy, personalistov a manažérov. Práve ľudia na týchto vedúcich pozíciach by sa mali snažiť rozvíjať tzv. soft skills, aby dokázali komunikovať a viesť ostatných.

Školíme HR pracovníkov

Nájsť tých správnych zamestnancov môže byť poriadna drina. S radosťou vyškolíme personálnych manažérov, aby výber nových ľudí zvládali jednoduchšie, kládli tie správne otázky a dokázali riešiť prípadné problémy.

banner zmena

Hľadáš zamestnanca alebo sa chceš vzdelávať?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet