breadcrumb

O nás

Vladimíra Gjablová

Táto práca mi prináša radosť. To „spolucestovanie" s kandidátom alebo klientom počas jeho istého životného obdobia a prinášanie pozitívnej zmeny v jeho pracovnom živote. Je to doslova alchýmia. Snažím sa o naplnenie klientových potrieb, ale aj o rozvoj darov a talentov kandidáta.

Pocit, pri ktorom dokážem tancovať, je ten, keď kandidát s odstupom času zhodnotí, že urobil pozitívnu zmenu a chodí do práce s radosťou. To ocení aj zamestnávateľ, veď šťastný a spokojný zamestnanec je pre neho najvhodnejší.

Našich klientov si veľmi vážim, je pre mňa dôležitá dôvera a čestnosť. Na to, aby sme našli tzv. „perfect match," potrebujem získať dostatok informácií o pozícii a o spoločnosti od človeka, ktorý je v procese výberu rozhodovateľom. Hodnoty našej spoločnosti sú v súlade s mojimi životnými hodnotami, a preto sa pri práci cítim veľmi komfortne.

Katarína Semanová

Čo obvykle vyzerá ako klišé, je u mňa realitou. Práca mi jednoducho prináša radosť. Dokážem ju skĺbiť s rodinou a môžem si čas zorganizovať podľa seba.

Som nadšená z celého procesu výberu a keď uchádzač získa danú pozíciu, to už je len čerešnička na torte. Baví ma zháňať informácie, predávať pozíciu a firmu, robiť pohovory, písať profily, komunikovať na všetky strany, chodiť do prevádzok, fabrík. Výrobné závody? To je moje!

S každou novou pozíciou alebo novou firmou prichádza aj čerstvá dávka nadšenia. Veľa sa pýtam, veľa vyzvedám. A ak sa mi však firma v niečom nepozdáva a nie som presvedčená, že by tam mohol uchádzač nájsť šťastie, tak to nechcem hľadať.

Andrea Vorobeľová

Keď sa ma niekto opýta, kde pracujem, poviem, že v personálnej agentúre… a hneď doložím: Ale my sme iní!

Robiť veci inak, využívať vlastné nápady a myšlienky. To ma na našej práci baví. Neškatuľkovať, ale skúmať a poskytovať priestor na nové možnosti pre človeka, ktorý sedí oproti mne.

Práca v našej agentúre mi dáva zmysel a viem sa pre ňu nadchnúť. Bez toho by sa mi pracovalo len veľmi ťažko, nech by som už bola kdekoľvek.

Klaudia Kubalová

Som šťastný/á v práci.

Niekto s týmto tvrdením súhlasí, niekto nie.

Talentovaní ľudia zväčša opúšťajú svoje zamestnanie z dôvodov ako je málo uznania, negatívne pracovné prostredie, zvýšený stres a tlak, nedostatok zaangažovanosti, výziev, či benefitov...

A prečo ľudia v práci zostávajú?

Cítia, že si ich zamestnávateľ váži. Zostávajú, pretože sú v práci vypočutí a dostávajú spätnú väzbu. Vedia, že ak budú hľadať radu, nájdu ju. Takisto vedia, že ich osobný rast je prínosom a je podporovaný. Naviac,  dostanú možnosť kariérneho rastu, vzdelávania sa a rôznych benefitov.

Ja tieto pocity v práci mám a chcem, aby bolo takých spokojných ľudí čo najviac. Preto sa snažím získať podrobné informácie o potrebách klienta a takisto o kvalitách kandidáta. Vďaka tomu vzniká dokonalá kombinácia.

nas tim

Dávame si záležať na tom, čo robíme

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet