breadcrumb

O nás

Vladimíra Gjablová

Táto práca mi prináša radosť. To „spolucestovanie" s kandidátom alebo klientom počas jeho istého životného obdobia a prinášanie pozitívnej zmeny v jeho pracovnom živote. Je to doslova alchýmia. Snažím sa o naplnenie klientových potrieb, ale aj o rozvoj darov a talentov kandidáta.

Pocit, pri ktorom dokážem tancovať, je ten, keď kandidát s odstupom času zhodnotí, že urobil pozitívnu zmenu a chodí do práce s radosťou. To ocení aj zamestnávateľ, veď šťastný a spokojný zamestnanec je pre neho najvhodnejší.

Našich klientov si veľmi vážim, je pre mňa dôležitá dôvera a čestnosť. Na to, aby sme našli tzv. „perfect match," potrebujem získať dostatok informácií o pozícii a o spoločnosti od človeka, ktorý je v procese výberu rozhodovateľom. Hodnoty našej spoločnosti sú v súlade s mojimi životnými hodnotami, a preto sa pri práci cítim veľmi komfortne.

Zuzana Száraz

Spomínam si na prvý telefonát z ag. YNAK pár rokov dozadu.  Aj keď ma vtedy „neukecali“ do novej pracovnej príležitosti ku klientovi, začal sa medzi nami budovať vzťah. Ja na strane klienta, YNAK na strane dodávateľa služby. Ľudia v YNAK vás sprevádzajú počas vašej kariéry a nielen to. Oni vás podporujú vo vašich rozhodnutiach a dôverujú vo vaše schopnosti. Vedia povzbudiť a dodať vám odvahu. Tak ako mne, keď som sa rozhodla ísť vlastnou cestou externého konzultanta. A potom bolo veľmi prirodzené, že som sa stala súčasťou týchto ľudí, ktorí robia svoju prácu srdcom, s úctou, precízne a kvalitne. Baví ma práca v YNAK, lebo môžem robiť to, čo viem v prostredí, ktoré verí svojim firemným hodnotám, žije podľa nich a ja viem, že som našla „Šťastie v práci.“

Venujem sa hľadaniu talentov, ich rozvoju vo firmách, realizujem DC/AC na mieru. Nastavujem procesy najmä na HR oddeleniach, mentorujem jednotlivcov i tímy. Moja srdcovka sú školenia a workshopy na tvorbu firemných hodnôt, sebapoznávanie sa, komunikáciu, dávanie a prijímanie spätnej väzby, hodnotiace rozhovory a iné.

Katarina Kováč

Dôvera, Férovosť, Sloboda, Transparentnosť

Tieto hodnoty sú mojou neoddeliteľnou súčasťou. Riadim sa nimi nielen v súkromnom živote, ale i v práci. Sú mojim majákom.
Nebolo to hneď. Bol to postupný proces. A ako som zrela, prišlo rozhodnuti, že proti týmto hodnotám nepôjdem, pretože v konečnom dôsledku pôjdem proti samej sebe.

V Ynaku som dostala príležitosť a možnosť pracovať presne v súlade s mojimi hodnotami. Taktiež mám možnosť poradiť sa bez obáv alebo podcenenia, posúvať sa vpred a vykonávať svoju prácu s radosťou a energiou. Za čo som naozaj vďačná.
Sú to skvelé možnosti, ktoré v práci mám a chcem, aby takto spokojných ľudí, čo pracujú v súlade so sebou, bolo čo najviac.

Preto sa snažím od klienta dostať čo najviac informácií, pochopiť čo potrebuje a následne zistiť kvality a pohnútky kandidáta.

Verím, že vďaka dôkladnému pochopeniu potreby klienta a navnímaniu kandidáta, môže vzniknúť ten magický “perfect match”, ktorý odštartuje novú pracovnú etapu kandidáta a klientovi pomôže budovať silný tím.  


Žiadna zmena nie je o komforte. O nájdení alebo zmene práce to platí dvojnásobne.
Či už pre kandidáta, alebo pre klienta.

Som ale presvedčená, že ak človek dá zo seba viac, dostane viac.

Vždy sa musí ísť za svoje limity, aby nastala tá žiadaná zmena.
Je skvelé, že môžem byť pri tomto procese akýmsi “nápomocným sprievodcom”.

AJ5A0304

Dávame si záležať na tom, čo robíme

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet