breadcrumb

O nás

Vladimíra Gjablová

Táto práca mi prináša radosť. To „spolucestovanie" s kandidátom alebo klientom počas jeho istého životného obdobia a prinášanie pozitívnej zmeny v jeho pracovnom živote. Je to doslova alchýmia. Snažím sa o naplnenie klientových potrieb, ale aj o rozvoj darov a talentov kandidáta.

Pocit, pri ktorom dokážem tancovať, je ten, keď kandidát s odstupom času zhodnotí, že urobil pozitívnu zmenu a chodí do práce s radosťou. To ocení aj zamestnávateľ, veď šťastný a spokojný zamestnanec je pre neho najvhodnejší.

Našich klientov si veľmi vážim, je pre mňa dôležitá dôvera a čestnosť. Na to, aby sme našli tzv. „perfect match," potrebujem získať dostatok informácií o pozícii a o spoločnosti od človeka, ktorý je v procese výberu rozhodovateľom. Hodnoty našej spoločnosti sú v súlade s mojimi životnými hodnotami, a preto sa pri práci cítim veľmi komfortne.

Katarína Semanová

Som šťastný/á v práci.

Niekto s týmto tvrdením súhlasí, niekto nie.

Talentovaní ľudia zväčša opúšťajú svoje zamestnanie z dôvodov ako je málo uznania, negatívne pracovné prostredie, zvýšený stres a tlak, nedostatok zaangažovanosti, výziev, či benefitov...

A prečo ľudia v práci zostávajú?

Cítia, že si ich zamestnávateľ váži. Zostávajú, pretože sú v práci vypočutí a dostávajú spätnú väzbu. Vedia, že ak budú hľadať radu, nájdu ju. Takisto vedia, že ich osobný rast je prínosom a je podporovaný. Naviac,  dostanú možnosť kariérneho rastu, vzdelávania sa a rôznych benefitov.

Ja tieto pocity v práci mám a chcem, aby bolo takých spokojných ľudí čo najviac. Preto sa snažím získať podrobné informácie o potrebách klienta a takisto o kvalitách kandidáta. Vďaka tomu vzniká dokonalá kombinácia.

Zuzana Szaraz

Spomínam si na prvý telefonát z ag. YNAK pár rokov dozadu.  Aj keď ma vtedy „neukecali“ do novej pracovnej príležitosti ku klientovi, začal sa medzi nami budovať vzťah. Ja na strane klienta, YNAK na strane dodávateľa služby. Ľudia v YNAK vás sprevádzajú počas vašej kariéry a nielen to. Oni vás podporujú vo vašich rozhodnutiach a dôverujú vo vaše schopnosti. Vedia povzbudiť a dodať vám odvahu. Tak ako mne, keď som sa rozhodla ísť vlastnou cestou externého konzultanta. A potom bolo veľmi prirodzené, že som sa stala súčasťou týchto ľudí, ktorí robia svoju prácu srdcom, s úctou, precízne a kvalitne. Baví ma práca v YNAK, lebo môžem robiť to, čo viem v prostredí, ktoré verí svojim firemným hodnotám, žije podľa nich a ja viem, že som našla „Šťastie v práci.“

Venujem sa hľadaniu talentov, ich rozvoju vo firmách, realizujem DC/AC na mieru. Nastavujem procesy najmä na HR oddeleniach, mentorujem jednotlivcov i tímy. Moja srdcovka sú školenia a workshopy na tvorbu firemných hodnôt, sebapoznávanie sa, komunikáciu, dávanie a prijímanie spätnej väzby, hodnotiace rozhovory a iné.

AJ5A0304

Dávame si záležať na tom, čo robíme

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet