breadcrumb

36 Interview cards

Toto jedinečné know how je spojením praktických skúseností a nadobudnutých vedomostí profesionálnych personalistiek. Spolu viac ako 30 rokov praxe, 15 tisíc pohovorov, stovky inzerátov, Assesment centier a v neposlednom rade skúsenosť z vedenia vlastnej firmy. Personalistky z praxe jedného dňa prišli na to, že je čas založiť si firmu a robiť nábor ľudí YNAK. 

A presne takéto pohovory budeš zažívať s kartami. Veríme, že je možné robiť prácu, ktorú milujeme a milovať prácu, ktorú robíme. Veríme, že vynecháš otázky typu „Kde sa vidíte o 5 rokov?“ a „Vymenujte vaše dobré a zlé stránky.“ a necháš sa inšpirovať niečím, čo v očiach kandidátov pozdvihne úroveň personalistiky v tvojej firme. 

Ako karty používať?

CIELENÉ KLADENIE OTÁZOK

Vyber z balíčka karty s otázkami, ktoré chceš/potrebuješ kandidátovi položiť počas pohovoru (slúžia na to, aby ti pomáhali viesť rozhovor a na niektorú z podstatných otázok si nezabudol). Karty používaš ty, prípadne si jednotlivé otázky „ťahá“ kandidát. Tento spôsob vyhovuje skôr personalistom, ktorí preferujú štruktúrovaný štýl interview.

NÁHODNÉ KLADENIE OTÁZOK

Ak je tvojim cieľom pozorovanie neverbálnej komunikácie, navodenie „inej“ atmosféry, rozlož karty otázkami nahor a nechaj kandidáta, aby si spomedzi 10 kariet vybral 3 otázky, na ktoré ti odpovie. Zistíš, na ktoré otázky nemá problém odpovedať. V tomto prípade nejde o priame sledovanie pracovných skúseností, ale o príležitosť spoznať inú stránku osobnosti človeka, pozorovať jeho reakcie pri „nečakanej a nie bežnej“ stránke výberového konania. Počet kariet, ktoré si kandidát vyberie, si zvolíš podľa vlastného uváženia.

DOVOĽ KANDIDÁTOVI, ABY SI VYBRAL KARTU S OTÁZKOU, KTORÚ TI POLOŽÍ

Máš odvahu? Je to skvelé, ak chceš, aby sa kandidát cítil rovnocenne ako tvoj partner (túto metódu je vhodné použiť na záver rozhovoru).

Objednať balíček za 23,90 €

Prípadne nám zavolaj na 0918 378 082 alebo napíš na info@ynak.sk a dohodneme detaily objednávky.

cta

Hľadáš zamestnanca alebo sa chceš vzdelávať?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet