breadcrumb

Ženy v akcii alias team-building trochu Ynak s pridanou valYOU

Možno sa nadpis nášho príspevku zdá byť trošku tajomný a mierne šifrovaný, no po prečítaní týchto riadkov, vám to bude všetko jasné.

Sme ženy, ktoré prácu čo robia, zároveň aj milujú. A túto našu vášeň a hravosť, sme mohli zhmotniť do reality.

Počas marca prišla zaujímavá príležitosť podporiť a „zahrať sa“ s neštandardným učiteľským tímom jednej neštandardnej školy, ŠKOLY u FILIPA.

Koncept aktivít a atmosféru nám vytvorila spoločnosť valYOU v podaní Zuzky Száraz, ktorá má mnohoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi.

Jej HR background a lektorský talent, tvorí pevný základ pre všetky aktivity a služby, ktoré poskytuje. Hravosť a profi prístup je samozrejmosť.

Dali sme hlavy dohromady a koncept team buildingu sme si rozobrali na drobné a poňali to mierne Ynak. Takže Ynakovský prístup pre ľudí - učiteľov s dosť originálnym a iným prístupom k výučbe a deťom ????

Tím pedagógov, ktorý sme stretli a atmosféra, ktorá nastala, bol čistý energický zážitok. ???? Ak potrebujete dobiť baterky a vyčariť úsmev na tvári, stačí stretnúť pedagógov zo ŠKOLY u FILIPA.

Žiadne konzervatívne presvedčenia, pravidlá, smernice a názory. Je to partia mladých a mlado premýšľajúcich ľudí, pre ktorých sa zdá učenie a práca s deťmi tak prirodzené.

Počas troch dní sme si mohli spolu s nimi vychutnávať krásy Gemerskej doliny a užiť si smiech, dobrú náladu a kopec energie.

Spätná väzba, ktorú sme dostali nás veľmi potešila a zároveň ukázala, čo robíme fajn, kde môžeme niečo vylepšiť a čo môžeme robiť i naďalej ????

Z Ynaku posielame palec hore Škole u Filipa a poďakovanie valYOU za great job.

Zopár referencií:

 • Zuzka, Vlaďka aj Katka
  Ďakujem za príjemné aktivity, ktoré ma vrátili do detstva. Bol to pre mňa výborne strávený čas s kolegami. Vaše inštrukcie a hry boli jasné a zabávali sme sa. Ďakujem Zuzana ŠuF-B.B.
 • Najviac sa mi páčila aktivita s kartami, zariadenie pre vajce a výroba povolanie. Super bolo, že to bolo vonku a cítila som sa slobodne a rešpektovaná. Niektoré aktivity som aj poznala, niektroé boli príjemným zážitkom aj inšpiráciou. Ďakujem, urobili ste mi fakt čas príjemným Majka.
 • Milé dámy,
  Ďakujeme za váš čas, ktorý ste boli s nami nech váš pracovný život vás naďalej tak naplĺňa ako je to aj teraz viditeľné! Veľa správnych chvíľ vám prajem - Katarína.
 • Ďakujeme za príjemne strávený čas, za super aktivity, prostredníctvom ktorých sme sa nie len zasmiali, ale aj si uvedomili niektoré javy. Aktivity určite využijeme aj pri práci s deťmi.
 • Ďakujem za príjemné „vybočenie“ z pracovnej rutiny. Objavila som v sebe hravosť, ale aj črty spolupráce. Aktivity boli vonku, čo bolo super. Veľa sme sa nasmiali a uvoľnili. Vytvorili ste skvelý priestor na prejavenie sa a bolo vidieť, že vás to baví.
 • Pre Katku, Zuzku a Vlaďku,
  To, čo robíte, robíte dobre ... Určite sme sa cez aktivitky spoznali viac. Kolegovia zo ŠuFky. Lebo 1.a 2hý stupeň nemáme toľko príležitostí. Bea.

4. 4. 2022

cta

Hľadáš zamestnanca alebo sa chceš vzdelávať?

Výber uchádzačov úplne iným spôsobom.

Objednávka interview kariet